Ze života

4 zásady krásné a svěží pleti. Čistíte štětce a převlékáte pravidelně povlečení?

Toužíte po krásné, svěží a zdravě vypadající pleti? Nejste sami, ovšem pouze pravidelné čištění a používání kvalitní kosmetiky nestačí. V tomto článku se zaměříme na několik zásad, které byste měli v průběhu dne dodržovat, aby vaše pleť prospívala.

Více...
Simona Nosálová
31.03.2023
Ze života

Základy obličejové jógy. Výsledkem bude zářivá a zdravě vypadající pleť

Jóga je pro naše tělo i mysl velmi prospěšná. Ovšem kromě klasické jógy, která je zaměřená na protažení a zpevnění těla, můžeme podobné cvičení dopřát i své pleti. Face yoga neboli obličejová jóga dokáže procvičit obličejové svaly, zlepšit cirkulaci krve a pleť projasnit. Jak tedy správně provádět obličejovou jógu?

Více...
Simona Nosálová
21.03.2023
Ze života

Proč používat podkladovou bázi? Zajistí vám dokonalý make-up po celý den

Přijde vám, že je používání pokladové báze pod make-up zbytečné? Kdepak! Podkladová báze pleť vyhladí, vyplní jemné vrásky a připraví ji na nanesení make-upu nebo BB krému, který poté vydrží během dne mnohem déle. Podkladovou bázi však můžete používat, i když se nelíčíte vůbec. Proč je tedy podkladová báze tolik důležitá?

Více...
Simona Nosálová
14.03.2023
Ze života

Vše, co byste měli vědět o vlasech. Víte, jaký typ vlasů máte a jak často se česat?

Vlasy jsou korunou krásy, proto bychom se o ně měli náležitě starat a přeci jen o nich i něco málo vědět. V dnešním článku vám přinášíme několik informací, které se vám v péči o ně budou zcela jistě hodit. Víte například kolik vlasů máme anebo jaké typy rozlišujeme?

Více...
Simona Nosálová
08.03.2023
Sledujte nás
Ze života

Nuance Hyaluron Active: Produkty nabité kyselinou hyaluronovou

S kyselinou hyaluronovou se často setkáváme v kosmetice a kosmetických přípravcích. Tato kyselina však bývá obsažena nejenom ve velkém množství kosmetických produktů, hojně se využívá i v lékařství či estetické dermatologii.

Více...
Simona Nosálová
01.03.2023
Ze života

Péče o ruce: Udělejte si svůj domácí SPA salon

Říká se, že ruce jsou naší vizitkou, která neujde pozornosti druhých, a proto bychom se o ně měli i náležitě starat. Přeci jen ruce zapojujeme do každodenních činností a jen těžko bychom si bez nich dokázali svůj život představit. Chcete mít ruce jako v bavlnce? Udělejte si za pomoci vhodných přípravků vlastní domácí SPA salon.

Více...
Simona Nosálová
24.02.2023