Testujeme

Vraťte vlasům sílu a lesk. 5 jednoduchých kroků, jak na to

Trápí vás po létě suché a lámavé vlasy? Jestliže se svých kadeří nechcete vzdát ani o centimetr, vsaďte na kvalitní přípravky - i vlasy potřebují dostatečnou hydrataci a péči. Vyzkoušejte těchto 5 jednoduchých kroků, díky kterým dosáhnete kýžených výsledků.

Více...
Simona Nosálová
18.09.2023
Testujeme

Jsou lepší pleťové krémy nebo pleťové oleje? Známe odpověď

Přemýšlíte o pořízení nového pleťové přípravku, ale nevíte, jaký je rozdíl mezi krémem a olejem? Na tuto velmi častou otázku jsme se zaměřili a v dnešním článku vám přinášíme odpověď. Dozvíte se nejenom, jaký je mezi těmito přípravky rozdíl, ale také, pro který typ pleti se hodí.

Více...
Simona Nosálová
18.09.2023
Testujeme

6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování. Takhle vám opálení déle vydrží

Ať už jste přijeli z dovolené, anebo jste chytli bronz u bazénu, neměli byste zapomenout pokožku po opalování dostatečně hydratovat a zvolit tu správnou péči. Nevíte, jak na to a ani netušíte, které přípravky zvolit jako následnou péči? Nezoufejte, v tomto článku vám přineseme 6 klíčových tipů, jak správně o pokožku po opalování pečovat, aby byla vyživená a opálení vám vydrželo co nejdéle.

Více...
Simona Nosálová
04.09.2023
Testujeme

Intimní hygiena krok za krokem. Čím začít a na co během letních měsíců nezapomínat?

Intimní hygiena by pro každou ženu měla být alfou a omegou každodenní rutiny. Především teď v létě mohou být ženské partie velmi náchylné k nejrůznějším infekcím a onemocněním. Jak správně tedy intimní hygienu provádět a na co rozhodně nezapomenout?

Více...
Simona Nosálová
21.08.2023