Testujeme

4 tipy na jarní detox a hydrataci pleti. Které přípravky zařadit do jarní péče o pleť?

Po dlouhé zimě může být naše pleť vysušená, mdlá a „bez života“. Na řadu tedy přichází jarní detox a pořádná dávka hydratace. Jenže jak na to? Na vlastní kůži jsem za vás vyzkoušela několik přípravků, které mi s unavenou pletí skutečně pomohly.

Více...
Simona Nosálová
27.04.2023
Testujeme

Test řasenek Physicians Formula. Která z nich vám vykouzlí ten nejhezčí look na valentýnskou večeři?

Dlouhé a husté řasy jsou snem každé z nás. Najít však vhodnou řasenku, která nebude naše řasy slepovat a nebude se ani drolit, je někdy pěkný oříšek. Proto jsem se rozhodla za vás vyzkoušet řasenky od značky Physicians Formula a zhodnotit, která z nich dokáže vykouzlit ten nejhezčí pohled.

Více...
Simona Nosálová
26.01.2023
Testujeme

Trápí vás mastné kořínky a suché konečky vlasů? Vyzkoušela jsem přípravky značky Apivita za vás

Mastné kořínky a suché konečky – noční můra každé ženy. Jenže jak tento problém vyřešit, když většina běžně dostupných přípravků na vlasy dokáže pomoci jen s jedním z nich? Když jsou kořínky mastné a naše konečky zase suché, je velmi těžké určit typ vlasů. Odteď už si však s tímto nemusíte lámat hlavu. Značka Apivita přišla s přípravky, které dokážou mastné kořínky a suché konečky vyřešit naráz.

Více...
Simona Nosálová
15.11.2022
Testujeme

Lesky na rty jsou opět in. Jak je v létě nosit?

Poslední roky vévodily mezi make-up artistkami spíše matné rtěnky, ovšem rok 2022 přináší příjemnou změnu v podobě lesků na rty, které jsme kdysi všechny nosily a milovaly. Lesklé odstíny se však nebudou nosit pouze na rtech, ale budeme je moci kombinovat. Jak na to a jaké lesky koupit? Na to se podíváme v tomto článku.

Více...
Simona Nosálová
20.07.2022
Sledujte nás
Testujeme

Recenze na Collagen Drink: Jak si stál kolagen z lékárny Dr.Max?

Jen těžko byste hledali někoho, kdo ještě nevyzkoušel jakýkoliv kolagen. Jenže ne každý z nich splní to, co slibuje, a i já jsem se již několikrát napálila. Má poslední recenze na kolagen byla u vás velmi oblíbená, a proto jsem se rozhodla vyzkoušet další. Tentokrát se mi do rukou dostal doplněk stravy s kolagenem Dr.Max Collagen Drink, tak se pojďme podívat na to, jak si vedl.

Více...
Simona Nosálová
17.05.2022
Testujeme

Test matných rtěnek: Která vydržela nejdéle a která pohořela?

Dekorativní kosmetika je můj koníček a kdybyste se podívali do mé kosmetické taštičky, na první pohled by vám bylo jasné, že rtěnky, především ty matné, jsou mým číslem jedna. Matné rtěnky jsou na trhu již několik let a oblíbili si je nejenom modelky a make-up artisti, tento styl líčení si zamilovaly miliony žen po celém světě, a to včetně mě.

Více...
Simona Nosálová
15.03.2022