Soutěžte o 500 výher s francouzskou kosmetikou Nuance

Hrajeme o 500 přípravků francouzské kosmetiky Nuance dle vlastního výběru.

Soutěžte s Beauty Buzz o kosmetické produkty francouzské značky Nuance

Obloha Beauty Buzz se celá třepotá poletujícími výhrami od značky Nuance a je jenom na vás, jestli je dokážete pochytat! Sledujte od 16. 10. do 26. 11. naše příspěvky na facebooku Beauty Buzz, hledejte v nich části hesla a na konci každého soutěžního kola nám napište jeho úplné znění. Čeká na vás 500 přípravků francouzské přírodní kosmetiky Nuance dle vlastního výběru, takže čím víc soutěžíte, tím víc můžete vyhrát!

Jak na to?

  1. Sledujte facebook Beauty Buzz.
  2. Hledejte v příspěvcích skrytá slova.
  3. Složte ze sesbíraných slov soutěžní heslo.
  4. Pošlete nám ho do zprávy na facebooku.
  5. Čekejte na oznámení výhry!

Kdy hrajeme?

Začínáme již 16.října!
Hrajeme ve 3 kolech v termínech:

  1. kolo 13. 10. – 26. 10.
  2. kolo 30. 10. – 12. 11.
  3. kolo 13. 11. – 26. 11.

Celá pravidla naleznete ZDE >>

Rozšiřte svou kosmetickou sbírku a HRAJTE o vzácné motýlí exempláře

Osvěžníčkovití

Rozšíření jsou lokálně od středozápadní Evropy směrem na sever, jejich přirozeným prostředím jsou koupelny půvabných dam. Nově se úspěšně rozmnožili i v České republice, kde se již vyskytují početnější populace. Rádi do sosáčku nabírají kapky vody, které pak rozstřikují po okolí, čímž se osvěžují a zároveň tak obnovují přirozenou hydrataci svého prostředí.

PROHLÉDNOUT VŠE >>

Nádheráskovití

Také oni se nově vyskytují v našich zeměpisných šířkách a zabydleli se na poličkách českých žen. Jsou charakterističtí tím, že na rozdíl od ostatních motýlů vzduchem spíše pomalu plachtí, čímž pro pozorovatele vytváří dojem zpomaleného času. Navíc svým krásným modrým zabarvením zmírňují stres a rozjasňují okolí, včetně pleti svých lidských spolubydlících.

PROHLÉDNOUT VŠE >>

 Půvabníkovití

Další vzácné exempláře, které dělají radost všem ženám z našich luhů a hájů. Na svých sytě rudých křídlech mají tzv. pylové kapsy. V nich dokáží nést nejen vitamíny sesbírané z rostlin a ovocných plodů, ale i minerální látky a antioxidanty. Zvládnou s tímto nákladem uletět velkou vzdálenost, díky tomu pak mohou blahodárně působit na každého ve své blízkosti.

PROHLÉDNOUT VŠE >>

Omladníčkovití

Noví sousedé, kteří se k nám rozšířili z Francie. Na své okolí působí příznivě hned několika způsoby, proto jsou vyhledávanými domácími společníky. V přírodě nasbírají extrakty z ibiškovce jedlého, které následně rozprašují po místnosti, kde se zabydleli. Tím pomáhají zabraňovat tvorbě vrásek, pleť je totiž po kontaktu s nimi vypjatější a pevnější, podobně jako dobronzova zabarvená křídla Vrchníků.

PROHLÉDNOUT VŠE >>

Vyzvednutí výhry

Jakou výhru v soutěži obdržíte slevový kód (100% slevu) na produkt značky Nuance dle vlastního výběru, který můžete využít na e-shopu Dr.Max. Výhru si poté můžete nechat zaslat domů spolu s dalším nákupem, či vyzvednout v nejbližší lékárně.

Pokud máte dotaz k e-shopu Dr. Max. Jsme vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin na telefonech +420 734 860 262 a +420 547 210 901 nebo na emailu: eshop@drmax.cz.