Škola opalování

Ekologické a přírodní opalovací přípravky: Proč je používat a jaké značky zakoupit?

Někteří z nás již na dovolenou vyrazili, některé letní dovolená teprve čeká, avšak věděli jste, že do některých exotických oblastí vás s běžným opalovacím přípravkem nepustí? Je to právě kvůli ochraně tamějšího ekosystému. V tomto článku se tak dozvíte, proč je dobré ekologické a přírodní opalovací přípravky používat a jaké značky je nabízí.

Více...
Simona Nosálová
29.05.2023
Škola opalování

Suchá pokožka po opalování. Zatočte s ní jednou provždy

Trápí vás po opalování suchá pokožka, na které jsou vidět šupinky a dostavují se i nepříjemné pocity pnutí? Nejste v tom sami, avšak vhodná péče vám pomůže, a navíc svou pokožku během letních měsíců dostatečně vyživíte a hydratujete. Pojďme se tedy podívat, jak na to.

Více...
Simona Nosálová
15.08.2022
Škola opalování

Co na spálenou pokožku od sluníčka? 4 triky, které vám pomohou

Přehnali jste to se sluníčkem, a i když jste se pravidelně natírali opalovacím přípravkem, tak jste se spálili? Nezoufejte, v následujícím článku vám poradíme, jak na spálenou pokožku ve čtyřech krocích, které vám od nepříjemných pocitů uleví snadno a rychle.

Více...
Simona Nosálová
08.08.2022
Škola opalování

5 nejčastějších chyb při opalování. Tohle raději nedělejte

Myslíte, že se stačí při opalování natřít opalovacím krémem pouze jednou denně? Kdepak! Opalování i aplikace opalovacích přípravků mají svá pravidla, která byste měli dodržovat. Jedině tak vaši pokožku dokážete dostatečně ochránit. Jakých dalších nejčastějších chyb se při opalování můžete dopustit?

Více...
Simona Nosálová
03.08.2022
Sledujte nás
Škola opalování

Jaký opalovací přípravek vybrat na dovolenou?

Přichází čas, kdy mnoho z nás odjíždí na letní dovolenou k moři. Jenže jaký přípravek na opalování zvolit, když je naše pokožka ještě sluníčkem nepolíbená, jaké SPF vybrat a podle čeho se rozhodovat, aby naše dovolená proběhla tak, jak má a my nemuseli řešit nepříjemné pocity, které může sluníčko přinést?

Více...
Simona Nosálová
23.06.2022
Škola opalování

5 mýtů o opalování. Tomuhle nevěřte

Ačkoliv zásady správného opalování většinou známe, stále mezi námi kolují mýty, kterým mnoho z nás věří a nechce od nich upustit. Dnes se tedy společně podíváme na 5 nejčastějších a vysvětlíme si, proč jim nevěřit.

Více...
Simona Nosálová
22.06.2022