Recenze

Zlata maska Nuance: YES, nebo DĚS? Nebo Kleopatra?

Poznejte z blízka Zlatou masku Nuance.

Poznejte z blízka Zlatou masku Nuance.


Když jsem přečetla první knížku o Harrym Potterovi, dva měsíce jsem po domě lítala s hůlkou a pláštíkem. Když jsem viděla Supermana, potřebovala jsem být investigativní novinářka, pochopitelně! A někdy mi i teď různé filmy a knížky sem tam vnuknou nějakou myšlenku, že bych měla ledacos dělat jinak a lépe.


Máte to stejně? A viděli jste někdy Kleopatru?


Kleopatra v podání Elizabeth Taylorové byla prostě fenomenální. Nádherná ženská v kobaltově modré říze s hustými havraními vlasy obložená opulentními zlatými šperky. Dámy, ruku na srdce a řekněte mi do očí, jestli jste aspoň na chviličku nezatoužily být jako ona! Vsadím boty, že jo.


Tak teď máte příležitost! A to s novou Zlatou maskou od francouzské značky Nuance, která je exkluzivně k dostání pouze v síti lékáren Dr.Max. Má opravdu sytě zlatou barvu, a když jsem ji vyzkoušela, okamžitě jsem si připadala jako totální Kleopatra. V tu chvíli mě mrzelo, že nemám kobaltově modrý župan nebo alespoň ručník!


Tahle Zlatá maska od Nuance z řady Supreme Lifting je prý obrovský hit sezony podzim/zima 2017. Údajně hotové „zlatíčko“ dermokosmetiky. Podařilo se mi ji zrovna pořídit v akci 1+1 zdarma, takže ideální podmínky – jednu mám pro sebe, a pokud se osvědčí, druhou daruju.


Bářin tip: K dárkům si dovolím malou odbočku. Většina lidí totiž používá své osvědčené kosmetické přípravky, ale když věnujete něco nadstavbového, třeba peeling, oční krém, pleťovou masku, zkrátka něco, co běžně obdarovaný nepoužívá, dá přípravku šanci a skutečně jej bude používat.


Špatná zkušenost s maskou?


Řeknu to po pravdě, na masky obecně jsem před několika lety zanevřela po hodně špatné zkušenosti s maskou z drogerie. Tehdy se moje pleť velmi intenzivně napínala už během působení masky a po sundání byla celá rudá, pálila jako čert a byla tak vysušená, že mi trvalo tak měsíc dát ji zase do původního stavu.„Kosmetice Nuance sice věřím, ale k masce jsem přistupovala nanejvýš skepticky.“Masku jsem nanesla na celou tvář kromě očního okolí a nechala jsem ji působit asi 20 minut. Dost mě uklidnilo, že během působení masky jsem žádné nepříjemné pnutí necítila. Bohužel se maska nedá odloupnout (alespoň mně to teda nešlo), takže jsem ji sundala ve sprše a na pleť jsem už nepoužila žádnou čisticí emulzi.


Po osušení byly tváře a T-zóna mírně dorůžova, ale pleť byla vláčná, matná a neskutečně hebká na dotek. Nanesla jsem ještě svůj běžný denní krém (Hydrabio Perfecteur od Biodermy).


Zhruba do 15 minut se barva pokožky krásně sjednotila, pleť působila rozzářeně a nekonečně hebce. Zároveň to mělo určitý anti-age efekt, drobné vrásky na čele a kolem úst působí vyhlazeněji, jsou mělčí a měkčí, a to bez pocitu napjaté pokožky.


Tak komu


Začínám se rozmýšlet, koho podaruji tou druhou Zlatou maskou Nuance, kterou jsem dostala v akci 1+1 zdarma. Většinou se o nejlepší kousky dělím se sestrou, ale tohle by určitě ocenila i mamka, možná kamarádky.


A jsem si naprosto jistá, že nejvíc by to ocenila kterákoli desetiletá holka, která by právě zhlédla Kleopatru. Tak snad ji o Vánocích budou dávat v televizi. Elizabeth jako egyptská faraonka je totiž zlato stříbrného plátna.


Říká, se, že není všechno zlato, co se třpytí. Inu zde to zjevně neplatí. Masky obecně zažívají velký boom. Přichází na trh ty s kyselinou hyaluronovou, vitaminy, perlovým extraktem, zlatem atp. Bára trefila hřebíček na hlavičku! Je to nejen dobrý tip na vánoční dárek, ale i rychlý pomocník před večírkem či po probdělé noci. Jen… [...]

Říká, se, že není všechno zlato, co se třpytí. Inu zde to zjevně neplatí. Masky obecně zažívají velký boom. Přichází na trh ty s kyselinou hyaluronovou, vitaminy, perlovým extraktem, zlatem atp. Bára trefila hřebíček na hlavičku! Je to nejen dobrý tip na vánoční dárek, ale i rychlý pomocník před večírkem či po probdělé noci. Jen více takových laskomin!