Recenze

Recenze: Vichy Déodorant

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Zdá se, že je léto ideálním obdobím pro testování deodorantů. Do rukou se mi totiž dostal hned druhý kousek v řadě. Tentokrát jde o kuličkový Vichy Déodorant Anti-transpirant 48h. Zajímá vás jak produkt obstál? Tak čtěte dál!


Vichy Déodorant Anti-transpirant 48h jsem se rozhodla otestovat v den, kdy byl můj program opravdu nabitý. Budíček v 5:30, odjezd na natáčení za Prahou, přímé slunce, cvičení, cesta zpět, práce a důležitá schůzka. Deodorant se mnou vše absolvoval bez sebemenšího problému a to, že mu mohu věřit, potvrdil i následující den, kdy jsme s Check Czech Fashion týmem strávili celý den focením na přímém slunci. Produkt jsem pokaždé aplikovala ráno, na oholenou pokožku.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Přesto, že nejsem příznivcem kuličkových deodorantů, tento produkt si mě získal. Nelepí, působí a při aplikaci na čerstvě oholenou pokožku nepálí. Co se týče vůně, je opravdu velmi jemná, téměř neutrální. Pokud ale stejně jako já od deodorantu očekáváte především spolehlivost a ochranu před pocením, s radostí vůni doplníte svým oblíbeným parfémem. Malé diskrétní balení o objemu 50 ml je naprosto ideální variantou do kabelky. Skladná lahvička má velmi jednoduchý a čistý design, čímž si u mě produkt získal bonusový bod.