Recenze

Recenze: Uriage Isoliss

Poslední měsíc jsem toho pod tíhou psaní diplomové práce a přípravy kampaně mnoho nenaspalaNedostatek spánku a stres se v mém případě bohužel projevují také po fyzické stránce - vrásky a kruhy pod očima jsou jedněmi z příznaků. Již delší dobu se snažím najít oční krém, který by mi dlouhodobě vyhovoval. A vypadá to, že s novinkou Uriage Isoliss Countour Des Yeux jsem na dobré cestě!


range_visuel-gamme-site


Nový krém na vrásky okolo očí Isoliss mě velmi mile překvapil. Po necelých dvou týdnech pozoruji, že je pleť kolem očí rozjasněnější a navzdory obrovské únavě vypadá pokožka odpočatější. Mimořádně nadšená jsem také z kuličkového aplikátoru, díky kterému krém bez zbytečného plýtvání vmasírujete do očního okolíPříjemné a účinné ošetření, které své pleti dopřávám každý den!


Nová řada produktů Uriage Isoliss obsahuje podle slov výrobců revitalizující patent, patent proti tvorbě drobných vrásek a také Termální vodu Uriage. Kombinace zmíněných složek má přitom pomáhat chránit pleť proti každodenním vnějším vlivům, rozjasňovat ji a mimo jiné také oddalovat výskyt drobných vrásek. Po velmi dobrých zkušenostech s micelární vodou Uriage jsem se na testování nových produktů těšila – a ukázalo se, že bylo na co. Řada Uriage Isoliss obsahuje kromě očního krému také Isoliss Fluide a Isoliss Creme na normální až smíšenou pleť.


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaURIAGE ISOLISS Contour des yeux T 15mlKosmetika

URIAGE ISOLISS Contour des yeux T 15ml

Každodenní únava, stres a znečištění prostředí urychlují tvorbu drobných vrásek. Řada ISOLISS obsahuje revitalizující patent, patent proti tvorbě drobných vrásek a Termální vodu Uriage. Tyto patenty pomáhají chránit pleť proti každodenním vnějším vlivům, rozjasňují ji a oddalují výskyt drobných vrásek.

URIAGE ISOLISS Creme T 40mlKosmetika

URIAGE ISOLISS Creme T 40ml

Krém proti drobným vráskám. Ideální pro obličej a krk.

399 Kč
URIAGE ISOLISS Fluide T 40mlKosmetika

URIAGE ISOLISS Fluide T 40ml

Řada ISOLISS obsahuje revitalizující patent, patent proti tvorbě drobných vrásek a Termální vodu Uriage. Tyto patenty pomáhají chránit pleť proti každodenním vnějším vlivům, rozjasňují ji a oddalují výskyt drobných vrásek.