Recenze

Průvodce korekcí pleti

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Najít ideální make-up v obrovské nabídce produktů není snadné. Přestože jde o výrazně individuální záležitost, rozhodla jsme se vám představit některé z variant, které se na pultech objevily na začátku tohoto léta, a k tomu i své první dojmy.


VICHY TEINT IDÉAL

V rámci řady Teint Idéal jsem měla možnost testovat dvě varianty make-upu - krém pro suchou pleť a fluidum pro pleť normální až smíšenou. Oba přípravky se nanáší bez problému, dobře sjednocují barvu pokožky a navíc obsahují termální vodu Vichy a ochranný filtr SPF 20. Produkty ocení zejména ti, kteří touží po příjemně sjednocené pleti a zároveň od make-upu nevyžadují výrazné krytí nedostatků.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


LA ROCHE-POSAY TOLERIANE TEINT

Řadu Toleriane Teint od La Roche-Posay tvoří vícero produktů. Já jsem vyzkoušela konkrétně Hydrating Water-Cream Foundation a make-up na bázi korektoru, kterým je Ultra-Workable Fluid Corrective Foundation. První ze zmíněných přípravků byl speciálně vytvořen pro normální až suchou pleť. Na rozdíl od mnoha jiných make-upů dodává pokožce potřebnou hydrataci a zároveň ji dokáže barevně sjednotit. Je dostupný v 5 odstínech, je nekoedogenní a jeho součástí je ochranný filtr SPF 20.


Korekční přípravek Ultra-Workable Fluid Corrective Foundation efektně sjednocuje nedokonalosti pleti a díky úzké aplikační trubičce se jednoduše nanáší na konkrétní místa. Pro lehkou strukturu lze navíc dobře rozetřít a sladit s přirozenou barvou pleti. Produkt je na trhu dostupný ve 4 odstínech, je vhodný pro citlivou i intolerantní pleť, je nekomedogenní a obsahuje ochrannou složku SPF 25.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


VICHY DERMABLEND

O produktu Vichy Dermablend 3D jsem již napsala samostatný článek. Tentokrát se mi do ruky dostala také tekutější varianta Fluid Corrective Foundation, která má taktéž skvělé krycí schopnosti, je nekomedogenní a vhodná i pro citlivou pleť. Osobně mi tento make-up vyhovuje texturou i tím, že obsahuje ochranný faktor SPF 35. Za mě tedy palec nahoru!


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


 Fotografie byly pořízeny na PEN Olympus / náramek Pandora / lak na nehty Rimmel London, odstín 203 – Loose Your Lingerie