Recenze

Mgr. Blogerka

13092022_10208065066338447_1345197788437720542_n


Státnice jsou za mnou a já se mohu nově pyšnit titulem Mgr. Poslední týdny pro mě byly ve znamení stresu, nepravidelného režimu, probdělých nocí, litrů kávy, podpůrného čaje a odsouvání většiny pracovních povinností i osobních radostí za termín této závěrečné zkoušky. Ačkoliv by se mohlo zdát, že tyto náročné dny přinesly kromě samotného titulu pouze negativa, není tomu tak. V rámci péče o pleť jsem se totiž konečně dostala k vyzkoušení produktů, které jsem kvůli nedostatku času a klidu dlouho odkládala. Voila, tady jsou!


LA ROCHE-POSAY TINTED BB CREAM

Kromě příjemné struktury a ochranné složky SPF 50+Tinted BB Cream od La Roche-Posay také schopnost dodávat pleti tmavší nádech. Produkt jsem si oblíbila a nosím jej zejména ve dnech, kdy svou pleť nechci zatěžovat hutným make-upem a přesto toužím po jejím sjednocení. (Třeba tehdy, kdy od učení zamíříte na nákup nebo na zasloužené kafe s kamarádkou.) Absolutně jsem propadla také nádherné vůni produktu, která mě z neznámého důvodů navrací do dětství a dědova kouzelně vonícího ateliéru.


VICHY IDÉAL SOLEIL

Strávit konec letního semestru zavřená doma? To by byl vzhledem k nádhernému počasí hřích! Státnicové otázky, propisku, zvýrazňovače, opalovací krém a hurá na slunce. Aktuálně používám řadu Idéal Soleil od Vichy a nemůžu si ji vynachválit. I v tomto případě jsem nadšená z podmanivé vůně produktu a navíc i ze skutečnosti, že krém vydrží i na sportem splavené kůži. Vyzkoušeno za vás!


MINERÁLNÍ VODA VICHY

Minerální voda ve spreji je mou záchranou ve chvílích extrémního horka a unavené či napnuté pleti. Kromě okamžitého osvěžení pokožku hydratuje a dodává jí minerály a látky potřebné k její regeneraci. V období učení na státnice jsem testovala minerální vodu od Vichy a nutno říci, že ve srovnání s ostatními značkami nezklamala.


KOKOSOVÝ OLEJ

Ve dnech, které trávím spíš mezi knihami než mezi lidmi, aplikuji na tělo i na konečky vlasů kokosový olej. Nechám ho působit hodiny a mnohdy i přes noc. Pleť úžasně hydratuje, nezanechává mastný filtr a vlasy po něm zůstávají vyživené a hladké.