Recenze

Deodorant musí vydržet sport i volby!

Jak obstál deodorant Uriage Bářinu nelehkou zkoušku?

Jak obstál deodorant Uriage Bářinu nelehkou zkoušku?


Letos jsem do volební místnosti přijela na běžkách. Na druhé kolo prezidentské volby jsme totiž akorát byli v Jizerkách a okruh jsme si naplánovali se zastávkou v Horním Maxově, abychom tam odvolili.


Jenže když jsem paní z komise podávala voličský průkaz a občanku, zvedla obočí a pravila, že na řidičák se volit nedá. Omylem jsem místo občanky hodila do batohu řidičák. Krucipísek, proč vypadají stejně?


Dovedete si představit, že jsem se zapotila dvojmo. Z běžek a ze stresu. Ale aspoň to byla dobrá zatěžkávací zkouška pro nový deodorant od Uriage, který jsem si pořídila při poslední návštěvě lékárny.


Na sport (i na volby) je totiž třeba mít deodorant, který opravdu něco vydrží.


Uriage: zvládne sport i nervy


Tenhle se osvědčil výborně. Aplikuje se přes roll-on, je malý a skladný, takže se vejde do každé kabelky či batůžku. I po 23 kilometrech na běžkách a volebních peripetiích jsem stále voněla, takže rozhodně funguje spolehlivě.


S mou pokožkou se snesl v pohodě: žádné červené flíčky ani pupínky. Po celém (náročném!) dni byla moje kůže v podpaží hebká.


Potěšilo mě, že ani po takové době od aplikace nebyly vidět žádné žmolky deodorantu, jak to někdy u roll-on přípravků bývá. Připisuju to termální vodě z francouzských lázní Uriage, která je samozřejmě obsažena i v samotném deodorantu.


Svěží vůně vydržela!


Hodně se mi líbí i vůně. Pokud jste někdy zkoušeli kosmetiku Uriage, tak víte, že voní krásně, ale zároveň nevtíravě a decentně. Rozhodně to není ten typ deodorantu, který svou vůní přebije váš parfém. Další bod k dobru.


Deodorant od Uriage mě podržel taky při sledování výsledků voleb, kde jsem se možná zapotila ještě víc než na těch běžkách.


Deodoranty jsou v kožní ordinaci velké téma. Ženy, které nemají kožní obtíže, zpravidla volí deodorant z drogerie podle oblíbené značky nebo vůně. Hůře jsou na tom klientky s citlivou pokožkou, ekzémy nebo alergiemi na kosmetické přípravky. Výběr vhodného deodorantu se stává hotovou bojovkou, protože každý sice prahne po příjemné a svěží pokožce, ale v lékárnách… [...]

Deodoranty jsou v kožní ordinaci velké téma. Ženy, které nemají kožní obtíže, zpravidla volí deodorant z drogerie podle oblíbené značky nebo vůně. Hůře jsou na tom klientky s citlivou pokožkou, ekzémy nebo alergiemi na kosmetické přípravky. Výběr vhodného deodorantu se stává hotovou bojovkou, protože každý sice prahne po příjemné a svěží pokožce, ale v lékárnách jste s těmito požadavky ještě nedávno spíše narazili.

Časy se naštěstí mění! Zatímco nedávno jsme těmto klientům nabídli pouze 2–3 lékárenské značky, dnešní portfolio se značně rozšířilo a produkty s obsahem termální vody jsou více než vhodné a též žádané. Pokožku adekvátně zklidní a jsou dobře tolerovány i u nemocných sužovaných kožními chorobami.