Jak na to

Uriage Roséliane: hypoalergenní péče s vůní růže

O hypoalergenní kosmetické značce Uriage jsem dosud neslyšela, a tak jsem bez váhání využila možnost otestovat její řadu Roséliane. Na první pohled sterilní lékárenský obal mě příliš nenadchl, ovšem s tím, co se ukrývalo uvnitř, to už bylo docela jinak. Všechny produkty Uriage řady Roséliane jsou specifické tím, že mají úzkou aplikační trubičku, která zabraňuje zbytečnému plýtvání. Vzhledem k tomu, že patřím k ženám, které si krému i makeupu z tubičky vždy vymáčknou více, než reálně potřebují, vítám tuto vychytávku s nadšením. Dalším milým překvapením byla překrásná květinová vůně produktů.


Uriage Beauty Buzz


1. Roséliane Anti-Redness Mask

Silnější vrstva vyživující masky se na obličej aplikuje na dobu 10 minut a poté se zcela smyje. Osobně jsem pod maskou cítila jemné mravenčení, ale nešlo o nic mimořádně nepříjemného. Po odstranění masky z obličeje byla pleť jemná a bez sebemenšího náznaku podráždění.


2. Roséliane Anti-Redness Cream

Ačkoliv má Roséliane Anti-Redness Cream mnohem hutnější texturu než krémy, které jsem dosud používala, jakékoliv pnutí pleti po jeho použití nepociťuji.


3. Roséliane CC Cream

Když přijde řeč na dekorativní kosmetiku, jsem velmi konzervativní. Na svůj oblíbený makeup nedám dopustit a přesvědčit mě, že BB nebo CC krémy prokážou podobnou službu, je nadlidský úkol. Na CC krému od Uriage mě baví, že obsahuje ochranný faktor 30, který chrání pleť před škodlivým UVA/ UVB zářením. Právě tuto funkci vyžaduji u klasických denních krémů, tudíž si dovedu představit, že Roséliane CC Cream využiji během dovolené, kdy sice nenosím výrazné líčení, ale stále toužím po barevně sjednocené pleti.


4. Roséliane Dermo-Cleansing FluideUriage BB

Odličovací mléko mě nadchlo zejména svou texturou, která vyhovuje i sušší pleti. Nanáší se klasicky na tamponek a po odlíčení očí a pleti se už nesmývá. Svou funkci plní zodpovědně a pevně věřím, že jemné odlíčení pleti vyhovuje.


Řadu Roséliane od Uriage doporučuji vyzkoušet těm, kteří mají citlivější pleť se sklony k červenání. Kosmetika je hypoalergenní a velmi šetrná.


Jak pečovat o kůži v zimě?


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaURIAGE Roséliane créme anti-rougeurs 40mlKosmetika

URIAGE Roséliane créme anti-rougeurs 40ml

ROSÉLIANE KRÉM přináší komplexní a jedinečné řešení v péči o citlivou pleť se sklonem k zčervenání. Díky unikátnímu spojení patentovaných komplexů aktivních látek (CERASTEROL-2F) a Termální vody Uriage obnovuje a posiluje hydrataci kožní bariéry a poskytuje tím ochranu pleti před agresivními vlivy vnějšího prostředí.