Jak na to

Pureté Thermale

vichy ptVyzkoušet a ohodnotit celou řadu PURETÉ Thermale od VICHY je nelehký úkol.


Není pochyb , že všechny produkty jsou kvalitní a těžko bychom některý „poslaly z kola ven“. Na druhou stranu ale, jak si vybrat ten vhodný právě pro Vás?


Zde jsem se pokusila sestavit malý manuál:


1/ Pureté Thermale 3v1 One step cleanser sensitive skin nebo One step cleansing micellar solution jsou pro mne volbou číslo 1  – jako mnoho z Vás nestíhám, potřebuji rychle, kvalitně a důkladně odlíčit bez podráždění pleti.


Vůně je velmi lehká, nevtíravá, příjemná. Nedráždí oči, make-up odstraní beze zbytku.


2/ Pureté Thermale pěna - jedním slovem úžasná, snáší ji i klientky s citlivou pletí, neštípe, nepálí, je jemná, krásně pění, důkladně čistí. Co víc si přát.


3/ Pokud je třeba po odstranění make-upu dočistit pleť a tonizovat ji, volím v dalším kroku Pureté Thermale Toner.


4/ Pro ty, jejichž pleť je citlivá a spíše sušší, doporučuji čistící balzám Pureté Thermale Nourishing Cleansing Milk Balm. Zejména pak v kombinaci s odličovačem očí Soothing eye make-up remover. Jsou vhodné zejména v kombinaci u žen, kterým pokožka po aplikaci pěn a multifunkčních odličovačů typu 3v1 zůstává příliš vysušená, dehydratovaná a podrážděná.


5/ Pro ty z nás, které mají spíše sklon k mastnějšímu typu pleti, je vhodnější  Fresh cleansing gel ze stejné řady. Odstraní nejen povrchové nečistoty, ale i mastnotu pleti.


6/ Novinkou a lahůdkou řady Pureté Thermale je čistící micelární olej. Bez parabenů, hypoalergenní. Vhodný k aplikaci na celý obličej, oční okolí i řasy. Přidáním vody se změní v mléko. Následně je třeba důkladně opláchnout vodou. Takové malé kouzlo s velkým efektem na poli dermatokosmetiky!


Přečtěte si také: Uriage Roséliane: hypoalergenní péče s vůní růže


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaVICHY PT Čisticí pěnová voda 150mlKosmetika

VICHY PT Čisticí pěnová voda 150ml

VICHY Pureté Thermalé Čistící pěnová voda pro rozjasnění pleti odstraňuje nečistoty z pleti. Pleť je svěží a rozjasněná. Povrch pleti je vyhlazený. Obsahuje Captelae, výtažek ze stromu karité, který působí jako „magnet“ pro očištění pleti a odstranění nečistot + zklidňující a posilující Termální voda z Vichy.Názor Anety


Pěkný den, Kateřino! Já jsem si z této řady oblíbila Soothing eye make-up remover. To byla doslova láska na první vyzkoušení :) Snad žádný produkt, který jsem dosud měla možnost vyzkoušet, neodličuje oči tak šetrně.


Pěkný den, Kateřino! Já jsem si z této řady oblíbila Soothing eye make-up remover. To byla doslova láska na první vyzkoušení :) [...]

Pěkný den, Kateřino! Já jsem si z této řady oblíbila Soothing eye make-up remover. To byla doslova láska na první vyzkoušení :)