Jak na to

Hydratace


V období léta je hydratace častým tématem. Pokud vás zajímá, jak ji do svého každodenního života implementuji já, čtěte dál!


1. Pitný režim


Pitný režim zcela pod palcem nemám a čas od času si k večeru uvědomím, že jsem za celý den vypila jen dvě skleničky vody. Přes den na to zkrátka nemyslím a když nemám lahev s vodou neustále na očích, je to se mnou špatné. Právě z tohoto důvodu jsem si pořídila designovou lahev s filtrem, kterou nosím prakticky neustále v kabelce. Nemám ráda sladké nápoje, takže mi naprosto stačí, když láhev naplním kohoutkovou vodou, kterou následně filtr umístěný v hrdle lahve pročistí.


2. Meloun


Kdybych měla zmínit jednu gastronomickou pochoutku, bez které se v létě neobejdu, byl by to vodní meloun. Kromě úžasné chuti navíc obsahuje i velké množství vody a je tak dalším skvělým zdrojem hydratace.


3. Hydratace kůže


Nebyla bych to já, kdybych se nezmínila i o hydrataci kůže. Blíže jsem se jí věnovala v jednom z předchozích článků, ale myslím, že je na místě zopakovat, že pravidelné používání hydratačních krémů pomáhá udržet jemnost a pružnost pokožky. Tělový krém nebo hutnější tělové máslo aplikujte po koupeli ráno i večer a vaše kůže vám tuto péči vrátí i s úroky! :)


Máte nějaké osobní tipy, jak v létě udržovat tělo hydratované? Napište mi do komentářů pod článkem nebo na Facebook.