Physicians Formula

Jak na větší rty bez výplně? Vsaďte na konturku a lesk na rty

Toužíte po větších rtech, ale nechcete podstoupit jakékoliv výplně? Existuje několik triků, které vám umožní dosáhnout větších rtů i přirozeně. V tomto článku se zaměříme na dva hlavní nástroje - konturku a lesk na rty. Pojďme si tedy ukázat, jak můžete opticky zvětšit své rty a dosáhnout přirozeného efektu, který budete milovat.

Více...
Simona Nosálová
08.09.2023
Physicians Formula

Rychlé letní líčení: Jaké přípravky použít, když jsou venku tropy?

Problém, který musíme řešit každé léto – vysoké teploty a vlhkost vzduchu dokážou z našeho make-upu během chvilky udělat nehezkou směs líčidel, která jde jen těžko zachránit. Tomu už je ale konec! I tento na první pohled marný boj jde vyřešit, jen to chce ty správné přípravky.

Více...
Simona Nosálová
22.06.2023
Physicians Formula

Tipy a triky pro výběr a aplikaci tvářenky. Jak na to?

Aplikaci řasenky, očních stínů a make-upu už máte v malíčku, ale s tvářenkou stále tápete? V tom případě je tento článek přímo pro vás. Aby byl váš každodenní i večerní make-up naprosto dokonalý, je aplikace tvářenky nutností. Jenže jak tento kousek z dekorativní kosmetiky vybrat a jak správně by se měla tvářenka nanášet?

Více...
Simona Nosálová
13.02.2023
Physicians Formula

Vyzrajte nad horkem! 4 tipy na letní líčení

Pokud i během léta nedáte dopustit na nalíčený a upravený obličej, je důležité tomuto období líčení přizpůsobit. Tabu by měly být hutné a těžké make-upy, pod kterými pleť nedokáže dýchat. Důležitý je také podklad (například sérum), což je přípravek, který pleti dodá pečující látky ještě před nanesením denního nebo nočního krému a samotných líčidel. Pojďme se tedy společně v dnešním článku podívat na to, jaké  přípravky na líčení bychom měli v horkých letních dnech používat.

Více...
Simona Nosálová
22.07.2021
Sledujte nás
Physicians Formula

Dekorativní kosmetika Physicians Formula: Když se snoubí krása a zdraví

Když se řekne Physicians Formula, jen málokterá z vás tuto značku zná. Tato dekorativní kosmetika je totiž bohužel více známá ve své domovině, ale naštěstí pro všechny, které stejně jako já po výrobcích této značky tajně pokukovaly na zahraničních webech, mám skvělou novinku –  od března tohoto roku je k dostání na vybraných lékárnách a nově ji lze objednat i na e-shopu Dr.Max.

Více...
Simona Nosálová
19.09.2019
Physicians Formula

Konturování obličeje krok za krokem: Vykouzlete dokonalé líčení během pár sekund

Konturování obličeje v posledních letech hraje prim při líčení. Ačkoliv to chce přeci jen trochu cviku, jakmile kouzlu konturování propadnete, stane se vaším každodenním chlebíčkem, bez kterého z domu jednoduše nevyjdete. Nejprve je však důležité se naučit pár zásad jak na to, a především jaké produkty k tomu používat.

Více...
Simona Nosálová
11.09.2019
1