Krása & Styl

VICHY – Dermablend 3D Correction

Fashion woman portrait


Když jsem před mnoha lety navštívila jeden z mezinárodních dermatologických kongresů v Paříži, u stánku Vichy mne překvapili  doslova „kouzelníci“ z jejich laboratoří, kteří prezentovali možnosti kamufláže nedokonalostí pleti pomocí novinky Dermablend.


Bylo úžasné pozorovat všechny ty proměny modelek s rozsáhlými pigmentacemi, krevními névy /lidově oheň/ a dalšími dysharmoniemi pokožky, kterak mizí pod  zručnými pohyby houbiček a štětců, které nanášely  mix různých odstínů tohoto přípravku. Výsledné fotky „před“ a „po“ byly opravdu k neuvěření.


S radostí jsem tedy začala testovat nový  přípravek  VICHY Dermablend 3D Correction.


Tato novinka je určena zejména pro mastnější pleť a ocení ji všechny klientky, které požadují dokonalé krytí  pokožky, které sjednotí barevný tón a překryje její nedostatky. Rozhodně se nemusí obávat efektu masky, zato si však mohou byt jisty překrytím  jizviček po akné, doznívající akné či pigmentací. Přípravek je dostupný  ve čtyřech barevných variantách  a je možno jej kombinovat s  korekční tyčinkou či fixačním pudrem stejné značky.


Výhodou je též ochranný filtr proti slunečnímu záření SPF 25.


Je důležité zdůraznit, že přípravek je opravdu vhodnější pro mastné typy pleti a před jeho finálním použitím je dobré vyzkoušet jeho aplikaci nanečisto. Krycí schopnost je výtečná, vydrží až 16 hodin, textura přípravku se však musí pečlivě aplikovat a toto je lepší  předem „natrénovat“. Rozhodně se tedy nejedná o fluidní make-up pro bezchybnou pleť, ale  o vynikajícího pomocníka pro ženy, které trápí viditelné nedokonalosti pleti, které byly nuceny řešit opakovaným nanášením make-upu či korektoru.


Dámy mají  mnoho minut volna každý den navíc, a tak této novince stejně jako její prababičce tehdy v Paříži opět tleskám!!!


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaVichy Dermablend 3D korekce č. 15 30mlDermokosmetika

Vichy Dermablend 3D korekce č. 15 30ml

3D korekční vyhlazující make-up s až 16hodinovou* výdrží pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné. Kryje nedokonalosti pleti a stopy po akné.

VICHY Dermablend Korekční make-up 15 světlá 30mlKosmetika

VICHY Dermablend Korekční make-up 15 světlá 30ml

Korekční make-up Dermablend v sobě spojuje vysoce koncentrované krycí pigmenty s velmi jemnou texturou. Dokonalý vzhled po 12 hodin bez zvýraznění vrásek.