Krása & Styl

Uriage novinky!!!

Novinek není nikdy dost!


Upřímně, kosmetických produktů jsem již testovala mraky, a tak mne jen tak něco nedostane. Nové vody Uriage mě příjemně překvapily designem, nebály se vybočit ze zavedeného schématu a barevně odlišit jednotlivé výrobky, modrá pro suchou pleť, červená pro citlivou a se sklonem k začervenání, zelená pro pleť mastnou až aknózní. Dalším plusovým bodem pro tuto francouzskou značku je opravdu svěží, čistá, nedráždivá vůně, kterou snesla i kamarádka s extrémně citlivou pletí. Čisticí schopnost skvělá, pleť po ošetření tonizovaná, hydratovaná, bez iritace.


Nemohu říci, že by mne produkt něčím zásadním překvapil, od značky typu Uriage se očekává vysoká kvalita a úroveň, přesto je potěšením vědět, že si drží vysoký standard a stále má na paměti zdraví a správnou funkci pokožky.


Doporučuji vyzkoušet!!!


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaURIAGE Micelární termální voda pro citlivou pleť se sklonem k zčervenání 250ml pinkDermokosmetika

URIAGE Micelární termální voda pro citlivou pleť se sklonem k zčervenání 250ml pink

Micelární termální voda pro citlivou pleť se sklonem k zčervenání Hloubkově čistí a zklidňuje citlivou pleť. Odličovací a čistící micelární voda s obsahem termální vody Uriage se zklidňujícími účinky. Aplikujte za pomoci vatového tamponu. Nemusí se oplachovat.

URIAGE Micelární termální voda pro normální až suchou pleť 250ml blueDermokosmetika

URIAGE Micelární termální voda pro normální až suchou pleť 250ml blue

Micelární termální voda pro normální až suchou pleť Hloubkově čistí a hydratuje pleť. Odličovací a čistící micelární voda s obsahem termální vody Uriage se zklidňujícími účinky. Aplikujte za pomoci vatového tamponu. Nemusí se oplachovat.

URIAGE Micelární termální voda pro smíšenou až mastnou pleť 250ml greenDermokosmetika

URIAGE Micelární termální voda pro smíšenou až mastnou pleť 250ml green

Micelární termální voda pro smíšenou až mastnou pleť Hloubkově čistí pleť a obnovuje rovnováhu kožního mazu. Odličovací a čistící micelární voda s obsahem termální vody Uriage se zklidňujícími účinky. Aplikujte za pomoci vatového tamponu. Nemusí se oplachovat.Názor Anety


Já jsem tuto micerální vodu pro smíšenou pleť věnovala své nejlepší kamarádce. A vypadá to, že je z ní stejně nadšená jako já v případě varianty pro suchou pleť: „Micelární voda Uriage mě mile překvapila svou skvělou schopností dočistit pleť od zbytku make-upu a zároveň ji připravit na nanesení ať už denního, či nočního krému. Naučila jsem se ji používat i ráno a musím říct, že mám pleť znatelně jemnější a zářivější.“ Takže důkaz místo slibů :))


Já jsem tuto micerální vodu pro smíšenou pleť věnovala své nejlepší kamarádce. A vypadá to, že je z ní stejně nadšená jako já v případě varianty pro suchou pleť: "Micelární voda Uriage mě... [...]

Já jsem tuto micerální vodu pro smíšenou pleť věnovala své nejlepší kamarádce. A vypadá to, že je z ní stejně nadšená jako já v případě varianty pro suchou pleť: "Micelární voda Uriage mě...