Nezařazené

Top 5 Instagramů, které vás inspirují!

MAMANAINSTA


Přemýšleli jste někdy nad tím, že stránky a profily, které sledujete na Instagramu a Facebooku postupem času ovlivňují váš pohled na svět, vaše spotřebitelské chování a dokonce mají vliv i na vaše každodenní rituály? Já si tuto skutečnost uvědomuji již delší dobu, a tak se cíleně snažím obklopovat profily pozitivními a inspirativními. Pokud s podobnou selekcí teprve začínáte, doporučuji se podívat na následující Instagramy:


@iza_goulart


Brazilská modelka, andílek Victoria’s Secret, obrovská cestovatelka a sportovní nadšenec v jednom, to je Izabel Goulart. Pokud vás zajímá, jak při cestování nevypadnout z kondice a stále si udržet své cvičební návyky, tento profil nemůžete minout. Mimochodem, Izabel několikrát do roka natáčí i v Praze – může se tedy klidně stát, že ji potkáte při ranním výběhu na Náplavce!


@adelacapova


Pilotka. Nutriční terapeutka a trenérka. Běžkyně. Češka. Skutečná topmodelka žijící v New Yorku. To je Adéla Čápová. Sledujte její profil @adelacapova a nechte svůj den prozářit jejím krásným úsměvem a pozitivní energií.


@aconsciouscollection


Pokud hledáte způsob, jak spojit vyváženou stravu a sport, pak je profil @aconsciouscollection právě pro vás. Inspirujte se kreativními recepty i vytrvalostí modelky, výživové poradkyně a wellness blogerky Brooke Meredith.


@monikakoblizkova


Se sympatickou Monikou Koblížkovou jsem se setkala při focení. Kromě toho, že jde o milou a pracovitou ženu, která i přes zájem médií zůstává nohama na zemi, inspirující je i její styl. Díky Instagramu @monikakoblizkova nahlédnete do zákulisí tvorby módního magazínu, a zjistíte, jak stylově kombinovat jednoduché kousky oblečení a mimo jiné také to, kam v Praze na lekce jógy.


@renskroes


Kdo říká, že zdravé věci nechutnají skvěle? Vyzkoušejte některý z výborných receptů Holanďanky Rens Kroes a budete mít jasno. Autorka knihy Power Food vás naučí vařit zdravě, stylově vybavit svou kuchyni a díky profilu @renskroes vám ukáže i pořádný kus světa.