Co se chystá

O ceně nemusíte doma mlžit

O ceně kosmetiky teď před manželem už mlžit nemusíte!

O ceně kosmetiky teď před manželem už mlžit nemusíte!


O ceně nemusíte doma mlžit


Můj muž je doma ministr financí. Spravuje (společný!) účet, platí všechny elektřiny, internety a  pojištění. Jsem ráda, že já nemusím. Krása.


No jenže když jdu nakupovat, a to myslím nakupovat nové kousky do šatníku, střevíce a kosmetiku, ne vždy je záhodno říct plnou cenu. Takže někdy o ceně malinko mlžím a zdůrazňuji, že to byl nákup ve slevě.


Já ve slevách opravdu ráda nakupuju, využívám slevové kupony, akce 1+1 zdarma a mám vždycky radost, když si něco pořídím za lepší cenu. Dokonce i letáky si někdy prolistuju. Ne, že bychom museli zase tolik šetřit, ale mě to prostě baví. Hospodyňka jak vyšitá!


Kde můžete ušetřit vy?


Tenhle blog se věnuje hlavně kosmetice, kterou můžete koupit v lékárnách Dr.Max, proč to tajit. Však se taky není za co stydět, A-derma, Avène, Bioderma, Ducray, Equilibria, Eucerin, Klorane, Nuance, Nuxe a Uriage jsou prvotřídní světové značky profesionální dermokosmetiky, klinicky testované a s ověřenými účinky.


Hurá na nákupy. S Dr.Max nakoupíte vždy za výhodnou cenu.

Hurá na nákupy. S Dr.Max nakoupíte vždy za výhodnou cenu.


A právě na tyto značky je v lékárnách Dr.Max akce 5% + 25% sleva.

Co to znamená?


Při koupi více produktů od jedné značky máte první s 5% slevou a všechny další s 25% slevou. Nejsou k tomu potřeba žádné kupony, sleva je trvalá a platí prostě po předložení Karty výhod Dr.Max.


Takže kdyby se vašemu finančnímu svědomí zdálo, že jsou přípravky drahé, rovnou si odečtěte slevy. Hned je to veselejší, že?


Mimochodem, můj ministr financí už mě dávno prokoukl, a přesto se mnou tu hru na výhodný nákupy dál hraje. Tuhle jsem ho zaslechla, jak švagrovi říká: „No jo, dyť Barunka má celej šatník za 500 a kosmetiku za 150.“ Posílám ti pusu, můj milý! :)