Nezařazené

Jedna rostlina, jedno řešení

 


Francouzská kosmetika Klorane Vás kromě jemného a čistého designu potěší také nespornou kvalitou.


Značka Klorane je ve Francii hitem s dlouholetou tradicí. V našich končinách představuje produktovou dermokosmetiku známou spíše zasvěceným. Kvalita uvedených produktů je nesporná, a pokud vaše srdce bije pro botaniku a flóru jako to moje, naleznete v této řadě mnoho stálic, které nezklamou. Garantuji vám, že se jen obtížně budete rozhodovat, který produkt zvolit. Neulehčí vám to ani jednoduchý, čistý a nesmírně „botanický“ design produktů.


Těch kytek, které Klorane používá, je vskutku požehnaně. A kdo někdy viděl květinové farmy této firmy ve Francii, na barevné lány a opojnou květinovou vůni už nikdy nezapomene.„A nyní konec snění a zpět do koupelny–lékárny.“Pokud vás trápí problém s vlasy, ať jde o padání, maštění, nebo lupy, sáhněte po Klorane. To udělejte i v případě, že si chcete „pouze“ dopřát přírodní péči s prvotřídními rostlinnými extrakty.


Jednou z nejčastějších stížností mých pacientek bývá u vlasů potíž s nadměrným vypadáváním. K tomu se přidává stesk po ztracené vitalitě a hustotě. Všechny tyto strasti řeší posilující a tonizující extrakt z kůry stromu chininovníku.


KLORANE Šampon s chininem proti vypadávání vlasů 400ml

KLORANE Šampon s chininem proti vypadávání vlasů


Vlasy bez života, poškozené opakovanými kosmetickými procedurami, odbarvováním, žehlením a sluncem ocení extrakt z datlovníku – v šamponu i výživné masce.


KLORANE Šampon na suché poškozené vlasy pouštní datle 200ml

KLORANE Šampon na suché poškozené vlasy pouštní datle


Pokud naopak své vlasy barvíte a chcete, aby barva byla zářivá a vydržela co nejdéle, zvolte šampon a kondicionér s obsahem z kůry granátového jablka. Obsahuje tanin a antioxidanty, které se postarají o fixaci barvy.


KLORANE Balzám na vlasy s výtažkem z granátového jablka 200ml

KLORANE Balzám na vlasy s výtažkem z granátového jablka


V posledních letech zažívá boom používání suchého šamponu ve spreji. Prodlouží intervaly mezi jednotlivými mytími a absorbuje přebytečný maz. Že takové vlastnosti má i plevel na každé české mezi jménem kopřiva, jistě víte. Ovšem informace, že takový přípravek Klorane vyvinul již v roce 1971, zaskočila i mě.


KLORANE Suchý šampon na mastné vlasy kopřiva 150ml

KLORANE Suchý šampon na mastné vlasy kopřiva„Možná to znáte. Příroda vám nadělila vlasy jemné jako vánek a jejich úprava se stala zkouškou odolnosti vašich nervů.“Len jim dodá objem a vzpruhu. Nádherně světlemodrý je šampon, kondicionér a objemový sprej určený na konečky.


Lichořeřišnice se dnes dává jako dekorace do salátů, ale že její glucotropealin dokáže odstranit vaše suché lupy, možná zatím netušíte. Pokud mají přítel/přítelkyně lupy mastné, doporučuji šampon s obsahem polyfenolů z myrty. Ve vaší koupelně se tak vedle sebe octnou barevně sladěné oranžové a světlezelené šampony.


Olivovník byl odedávna pramenem dlouhověkosti a zábaly s olivovým olejem se využívají v kožním lékařství na pokožku, nehty i vlasy. Je jen logické, že jej Klorane neváhá doplnit do produktů určených k regeneraci vlasového stvolu a obnově hustoty vlasů.


Pokud často cestujete a vaše vlasy jsou velmi jemné a pokožka citlivá, střídající se změny klimatu působí, že je třeba vlasy často mýt. Sáhněte po zklidňujících produktech s obsahem ovsa, které jsou pro dospělé i děti od 3 let.


Paeniflorin je tajemný výraz a zároveň látka, kterou obsahuje pivoňka. Nádherná květina, která stejně jako zklidňuje svým vzhledem naši unavenou mysl, dokáže obdobně pozitivně naladit podrážděnou a svědivou pokožku.


A nyní už je jen na vás vybrat si. Náš výčet zdaleka není úplný a věřím, že Klorane ještě mnoho vynikajících produktů s podivuhodnými rostlinnými extrakty do svého portfolia přidá. Určitě je na co se těšit, tradice značky je toho zárukou.


Příroda & efektivita Přijde mi, že někdy je to buď, anebo. Buď si potrpíte na bylinky, přírodní věci, eko, bio, fair trade, sociálně odpovědné a dlouhodobě udržitelné chování firem, nebo prostě jdete po výsledku, který musí být ohromující. Naštěstí časy se mění a tohle černobílé rozdělení už dávno neplatí. A právě francouzský gigant v péči… [...]

Příroda & efektivita


Přijde mi, že někdy je to buď, anebo. Buď si potrpíte na bylinky, přírodní věci, eko, bio, fair trade, sociálně odpovědné a dlouhodobě udržitelné chování firem, nebo prostě jdete po výsledku, který musí být ohromující.

Naštěstí časy se mění a tohle černobílé rozdělení už dávno neplatí. A právě francouzský gigant v péči o vlasy Klorane je toho důkazem. Jeho produkty jsou totiž výsostně spojeny s přírodou a zodpovědným chováním vůči ní i lidem, a přesto mají jeho produkty fantasticky vysokou účinnost.

Já osobně miluju jejich sadu proti padání vlasů s chininem, která zahrnuje šampon a kondicionér, doplněný vlasovým sérem Keratin Force od Klorane. To v sobě spojuje tři osvědčené bojovníky proti oslabení vlasového kořínku a vypadávání vlasů: keratin, chinin a kofein. K tomu keratinové kapsle Klorane pro dostatečnou vnitřní výživu vlasových folikul.

A můj tajný tip je suchý šampon ve spreji s výtažky z ovsa. Geniální i na sušší pokožku hlavy, nesvědí, není vidět, dobře se aplikuje a efekt svěžích vlasů podle mých zkušeností vydrží až 6 hodin, i když máte vlasy rozpuštěné a saháte do nich.