Krása & Styl

Díky Biodermě ke Flekům jen na pivo


Hospoda U Fleků v Praze na Novém Městě prý funguje již od roku 1499. To je pěkné, že? Hospody, pivo a tlačenku mám ráda. Před miminem jsem do hospod chodila ráda a často. Na jedno po práci, nic velkého, vždyť to znáte. A protože čtvrtek je tak trochu malý pátek a středa zas malý čtvrtek a v pondělí je nutno oslavit začátek nového pracovního týdne, trávila jsem tam času požehnaně.


Na situaci teď není smutné, že zajdu do hospody sotva jednou za měsíc. Divné totiž je, že i když jsem párkrát do týdne strávila večer v občerstvovně, moje pleť byla lepší než teď.


Kondice pleti tkví v životním stylu


Dočtete se to všude. Jenže já jím zdravě, denně chodím na procházku, ke sklence ohnivé vody čuchnu jednou za uherský rok, stále běhám (za dítětem, co se právě naučilo chodit) a chodím spát v deset.


A přesto moje pleť vypadá, jak kdybych měla hrát v Trainspottingu. Po zralé úvaze jsem se rozhodla ukázat vám skutečný stav svojí pleti. Je tedy fakt, že se zvlášť netvářím, ale snímek nebyl původně určen ke zveřejnění. Co změnilo můj názor?


Bioderma


Tahle značka pro mě byla dřív naprosto neviditelná. Neříkala mi vůbec nic. Pak moje dítě dostalo atopický ekzém a po vyzkoušení asi 8 krémů začala fungovat právě až Bioderma. Tehdy jsem se ji naučila milovat, protože jsem díky ní miminko nemusela mazat kortikoidovou mastí. Bioderma fungovala (a stále funguje) skvěle. Ale brala jsem ji jen jako záležitost tak nějak – lékařskou.


A pak jsem minulý týden šla do lékárny, mimo jiné pro tuhle Biodermu pro atopiky, a milá paní lékárnice se zeptala, jestli to je pro mě, nebo pro dítě. Došlo mi, že moje pleť je vážně tragická, a mimochodem, to by byla přesně chvíle, kdybych si dala panáka na žal.


Místo alkoholu jsem z lékárny odcházela s Biodermou pro mě, jmenuje se to Hydrabio Perfecteur a jsem z ní naprosto nadšená. Podívejte, já nevím, co do Biodermy výrobce dává. Možná, že za úplňku podojí v Provence jednorožce… Každopádně moje zarudlé fleky zmizely během tří dnů a do týdne zmizela i krupička (malé pupínky, spíš vyrážka) kolem očí, nosu a úst. Je fakt, že krém nechává trochu mastnější film, ale za výsledný efekt to stojí.


Se značným sebezapřením, ale pro dobro věci přikládám důkaz místo slibů. Fotky od sebe dělí 9 dní s Biodermou Hydrabio Perfecteur. Přísahám na holej pupek a kočičí svědomí, že je to #nofilter.

Barunka_Bioderma


Síla, co? Takže ať už se chystáte kamkoliv, tak jedině Bez Fleků! Na zdraví!


Bioderma je dlouholetou stálicí na poli dermatologické kosmetiky. Na českém trhu začínala působit již přibližně před 15 lety s několika málo přípravky, které byly určeny pro pleť s akné či atopickým ekzémem, anebo s preparáty na fotoprotekci. Od té doby však uteklo mnoho vody a produkty Biodermy se dnes stěží vejdou do jedné vitríny v lékárně. Mám mnoho pacientek spokojených právě… [...]

Bioderma je dlouholetou stálicí na poli dermatologické kosmetiky. Na českém trhu začínala působit již přibližně před 15 lety s několika málo přípravky, které byly určeny pro pleť s akné či atopickým ekzémem, anebo s preparáty na fotoprotekci. Od té doby však uteklo mnoho vody a produkty Biodermy se dnes stěží vejdou do jedné vitríny v lékárně. Mám mnoho pacientek spokojených právě s touto značkou a  jen málokdy slyším stížnost. Pokud ano, je to spíše nevhodnou volbou konkrétního produktu. Vůbec mne proto nepřekvapuje reakce mé drahé kolegyně. Hydrabio funguje všude, kde je třeba pokožce dodat patřičnou hydrataci a zároveň zachovat respekt k její citlivosti a individualitě. Textura je vždy dobře roztíratelná, snadno a rychle se vstřebává. Snese se s korektorem i hypoalergenním make-upem. Fleky tedy opravdu mizí nikoli jako mávnutím kouzelného proutku, ale jako mávnutím kosmetickou houbičkou. Takže dámy, směle vyrazte do společnosti!