Krása & Styl

Výlety v přírodě a na co nezapomenout!

Výlety v přírodě


Možná se stejně jako já nalézáte v období bez letních táborů. Moc stará na to, abyste se jich účastnila aktivně a moc mladá na to, abyste na ně posílala své ratolesti. Přestože vaše KPZ možná zůstane ještě nějaký ten pátek obalená prachem a pavučinami, existuje pár šikovných doplňků, které při letních výletech do přírody ochrání vaše zdraví i váš vzhled.


OPALOVACÍ KRÉM

Opalovací krémy jsou kapitola sama o sobě. Díky široké nabídce produktů není problém najít vhodný ochranný faktor i oblíbenou variantu ve formě krému, spreje nebo oleje. Důležité je pokožku nevystavovat slunečním paprskům bez ochrany.


REPELENT

Nejen spálená, ale také hmyzem poštípaná kůže dokáže člověku výlet pořádně znepříjemnit. Vybavte se proto repelentem ve formě spreje nebo oleje a před každou vycházkou do přírody jej aplikujte na své končetiny i trup.


TERMÁLNÍ VODA

Není životně důležitá, ale s vaší pletí dokáže zázraky. Řeč je o termální vodě, která v létě pokožku nejen příjemně osvěží, ale také jí dodá minerální látky pro patřičnou regeneraci. Já aktuálně testuji Eau Thermale Minéralisante od Vichy.


PITNÁ VODA

Opakování je matkou moudrosti, a tak ani tentokrát nesmím zapomenout zmínit pitný režim. Na základě vlastní zkušenosti doporučuji v kabelce nosit lahev s filtrem, kterou můžete kdykoliv během dne doplnit.