Trendy

Trendy tohoto léta!

8


Ve svém středečním článku jsem se vám svěřila s novinkou – svým tetováním. A právě tetování bude jedním z hlavních doplňků, díky kterým toto léto u vody zazáříte. Ale neděste se, řeč je jen o tom dočasném!


Zlaté tetování


I když třeba nepatříte mezi jednice, kteří bedlivě sledují nejnovější trendy, možná jste již měli šanci letos potkat někoho ozdobeného zlatými nebo stříbrnými ornamenty. Jedná se o horkou novinku tohoto léta – zlaté a stříbrné tetování, které se aplikuje z dětství všem dobře známou technikou za použití vody a houbičky na nádobí.


Bižuterie


Kromě zlatého a stříbrného tetování tato sezóna patří i bižuterii v metalických barvách. Já jsem si pořídila hned několik jemných zlatých řetízků na krk, miniaturních náramků, náušnic i řetízků kolem pasu. Pokud nesáhnete po masivní ozdobě, nebojte se kombinovat větší množství malých šperků. Toto léto je pro to jako stvořené!


Mimochodem, už jste slyšeli tuhle chytlavou letní písničku? Skvělá pecka na roadtrip s kamarádkami! ;)Foto: http://tattooscollections.com/