Trendy

O teplákách a obličeji bez líčení

„Nejvíc se mi líbíš v teplákách a bez make-upu,“ vyhrkl můj přítel, když jsem v kuchyni připravovala snídani. Cože? Jak to? To přece nejde. Jak může něco tak elementárního jako tepláky a odlíčená pleť sklidit víc úspěchu než výsledek hodinové návštěvy koupelny?


IMG_3668


Kauza make-up


„Není umění naplácat si na sebe tunu barev a zakrýt tak svoji přirozenou krásu. Lepší je to hezké nechat jen tak, bez zásahu, “ vysvětlil mi s výrazem kárajícího otce. Asi si říkáte, že je můj drahý superhrdina. Zklamu vás. Tyhle pánské řeči jsem totiž prokoukla! Když muž říká „líbíš se mi nenamalovaná“, nemyslí tím „líbíš se mi nenamalovaná, s kruhy pod očima, nezamaskovanými pupínky a s otlačeninami od polštáře“. Chce pravděpodobně říci „líbí se mi, když nemáš výrazně nalíčené oči, tvářenku, rtěnku a další vrstvy, které by se mohly v návaznosti a emoční vypětí nebo fyzický kontakt rozpatlat či roztéct“. Takže, dámy, čistá a sjednocená pleť, decentní řasenka a naše nenalíčenost je na světě.


Kauza tepláky


Také jste si říkaly, že před chlapem nebudete chodit v teplákách? Měly byste to zkusit! Kdykoliv totiž tento úbor zvolím já, sklidí velký úspěch. Nejen, že si jich můj drahý všimne spíš než sexy noční košilky, moje tepláky trhají rekordy i za prahem bytu. Jednou jsem v nich vyrazila na nákup do nedaleké samoobsluhy a podruhé jsem je natáhla, když jsem šla do vedlejšího vchodu pro cappuccino. A víte co? V obou případech jsem byla oslovena neznámým pohledným mladíkem (pokaždé jiným, samozřejmě) se slovy „že mi to moc sluší“. Svět se zbláznil nebo je naopak vše v pořádku? Co si myslíte vy?