Trendy

Halloween pro začátečníky i pokročilé

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, zda otvírat nebo neotvírat téma Halloween. Spousta Čechů toto tento svátek zavrhuje s tím, že jde o americkou tradici, která nemá v tuzemsku co dělat. Já jsem ale toho názoru, že pokud má člověk chuť slavit, měl by se plně realizovat. A jelikož spousta mých známých a přátel Halloween slaví, rozhodla jsem se přeci jen s menší inspirací přijít. Vybrala jsem tři halloweenské tutoriály, které mě v poslední době zaujaly a které by mohly posloužit jako inspirace při tvorbě extravagantního make-upu – a to jak v případě zkrášlení sebe samotné, tak v případě sourozenců či potomků. Nezapomeňte, že kreativitě se meze nekladou! ;)


1. ET by GetTheLouk


et_tut_01


Moje kamarádka Lou již nějaký ten pátek publikuje make-up tutorialy na svém blogu GetTheLouk. Ačkoliv nestíhám všechna její videa sledovat, líčení inspirované hudebním videoklipem E.T. zpěvačky Katy Perry patří mezi ty, které mi utkvěly v hlavě. Postup, jak docílit tohoto čarokrásného make-upu najdete tímto odkazem.


2. Skulls by Petra Lovelyhair


Před několika týdny na Beautybuzzu vyšel rozhovor s Petrou LovelyHair. Ani v dnešním výběru proto nemůže její halloweenský tutoriál chybět. Kdo z vás si troufne na tuhle lebku? ;)3. Emily (Corpse Bride)


Pokud pro vás angličtina není problém, doporučuji shlédnout následující video od Promise Tamang. Taková mrtvá nevěsta Tima Burtona také není k zahození ;)