Krása & Styl

Spása dcer ředitelů vápenek

Představte si hydratační krém, BB krém, opalovací krém a samoopalovací krém v jednom. Zní to dost divoce, ale já už jsem to vyzkoušela. Jak to dopadlo, si přečtete a uvidíte v článku.


beauty-buzz_FBpost_59_samoopalovak_1200x628


Už je to 14 dní od mé diagnostiky pleti. Jak to probíhá a co jsem se dozvěděla, už víte. Z diagnostiky mi vyšla smíšená pleť se sklonem k vysoušení, mizerně hydratovaná. Paní doktorka se mě ale po skončení diagnostiky nejdřív zeptala, jestli si chci výsledky v klidu doma projít a sama zvolit následnou péči, nebo zda stojím o doporučení. Tenhle přístup mi byl nesmírně sympatický a mé spotřebitelské srdce se zaradovalo.


Stay Bioderma


Říkala jsem paní doktorce, že teď používám Biodermu a jsem s ní navýsost spokojená. Tak je to prý vzhledem k mé pleti dobrá volba, a když mi vyhovuje, můžeme v ní pokračovat. Pak mi jemně naznačila, že moje pleť by snesla lehký polibek slunce. Tak o tom žádná, ale s make-upem si moc netykám. A paní doktorka vytáhla z regálu Photoderm Max od Biodermy.


Tak to je prosím pěkně hydratační krém s SPF faktorem 30, jemně kolorovaný a zároveň se samoopalovacími účinky. Sama jej prý používá a je s ním velmi spokojená.


„Podívejte, moc se mi to nezdálo, nejsem úplně příznivcem zázraků à la 4 v 1. No ale dobře.“


Druhý den ráno jsem si Photoderm Max od Biodermy po sprše namazala na obličej. V první chvíli jsem se zhrozila, protože krém udělal takový ten typický make-upový film, kdy vám vylezou jemné chloupky na tvářích a celý obličej má najednou jednu barvu. Nemám to ráda, vypadá to nepřirozeně a ještě se bojíte, že se vám kus někde setře, budete mít zašpiněné oblečení a flekatý obličej.


Jenže tak během dvaceti minut se krém vstřebal, pleť vypadala jako po použití běžného nekolorovaného krému a učinila jsem i test otření papírovým ubrouskem – žádné béžové otisky. Prostě se to vsáklo. Nechápu to, ale miluju to.


Odstín mé pleti skutečně během těch 14 dní získal trochu zdravější bronzový nádech, což je u kůže typu „dcera ředitele vápenky“ fakt úspěch, a nezlehčujte to!„Jako příprava na léto je tenhle krém jednička.“Navíc jsem si i ověřila fotoprotektivní účinky, no ta třicítka tam fakt je. Mrkejte, v neděli jsem byla hodinu na procházce. Obličej dobrý, výstřih v jednom ohni.


bara_bioderma