Krása & Styl

Sexy pusa a jak ji získat!

beauty-buzz_FBpost_119_rty-uriage-xemose_600x315

Na svůdné rty doporučuji balzám Uriage Xemóse a klasicky rudou barvu rtěnky.


Nejerotičtější scény ve filmech neukazují prsa, zadky ani linii boků. Kamera zabere hluboký pohled očí a sjede na rty. Pokud jste si to právě nepředstavili, vaše fantazie stojí za prd.


Což oči, ty se ještě dají uhrát. Někdo je má hříšné od Pánaboha, jiná to umí s řasenkou, tužkou nebo stíny. Existuje nespočet kamuflážních metod, jak je svůdnými učinit. S pusou je práce těžší. Buď máte plné rty, nebo máte dva proužky, tenké jako řízek ve školní jídelně, a musíte s tím nějak žít. Třeba jako já.


Hebkost je klíč


Totálním zabijákem svůdných rtů je nezdravý vzhled. Pokud máte vysušené, šupinaté, nebo dokonce snad rozpraskané rty, můžete mít pusu jak Angelina Jolie, a stejně vám to nepomůže.


beauty-buzz_FBpost_118_rtenky_600x315

Rudá, perleťová, korálová, cihlová, magenta nebo pink? Všechny jsou krásné jen na šťavnatě zdravých rtech.


Taková lapálie se totiž může stát, než řeknete švec. Tak třeba já jsem o víkendu pařila na svatbě kamarádů a v neděli jsem měla pusu jako struhadlo, posuďte samy, z neděle je úvodní fotka. Stav známý jako sušák se netýká jen bezbřehé žíznivosti po alkoholové noci, týká se taky naší pleti, rty nevyjímaje. Po alkoholu, ale i po cigaretách, nervovém vypětí a nemoci – třeba jen obyčejné rýmě a nachlazení – se rty mohou vysušit a popraskat.


Nenechte na sebe své rty prásknout náročnou noc


První pomoc je první jelení lůj, který doma najdete. Pokud při úsměvu pocítíte nepříjemné až bolestivé pnutí, začněte to řešit hned. Bez legrace. Ret, který praskne, bolí a je na vás opravdu hnusný. Sorry, ale je to tak.


Pokud nemáte balzám na rty (ano, vím, že zním jako Babica), použijte sádlo. Je strukturou podobné lidskému podkožnímu tuku, dobře se vstřebává a dokáže rty, ale i kůži krátkodobě promastit.


Novinka od Uriage


V neděli jsem jela do města, tak jsem se svými šupinatými rty dorazila do lékárny. Paní lékárnice mi doporučila tyčinku Xemose od Uriage.


Francouzská Uriage totiž přišla s řadou Xemose, která je určená pro citlivou, velmi citlivou až atopickou pleť. Obsahuje směs účinných látek, které dokážou pleti vrátit pružnost a vláčnost, a majitelky porcelánově křehké pleti by rozhodně tuto řadu měly zkusit.


A musím s radostí potvrdit, že tyčinka na rty Xemose od Uriage měla vynikající efekt. Moje rty se daly do pořádku za necelých 24 hodin. Googlila jsem a zjistila, že tyčinka obsahuje bambucké máslo na vyživení a promaštění a olej z brutnáku lékařského přispívající k obnově buněk.


Mám v zásadě ničemné rty, ten horní v podstatě neexistuje – a vůbec mám takovou srnčí pusinku. Ale červená rtěnka je klasika a je sexy vždycky, tak jsem si řekla, že se mindrákům oddávat nebudu a posíláme vám pořádnýho hubana.


Xemose je řada, která nezklame nikoho, kdo trpí sušší pokožkou. Rty nevyjímaje. Nepřekvapuje mne její blahodárné působení, protože mix účinných látek a základ postavený na minerální vodě musí fungovat. Začíná období, kdy změny teplot, mlha, deštivo a první mrazíky budou proti nám, respektive proti naší pokožce. Vyplatí se mít tyčinkovou první pomoc při ruce, protože… [...]

Xemose je řada, která nezklame nikoho, kdo trpí sušší pokožkou. Rty nevyjímaje. Nepřekvapuje mne její blahodárné působení, protože mix účinných látek a základ postavený na minerální vodě musí fungovat.

Začíná období, kdy změny teplot, mlha, deštivo a první mrazíky budou proti nám, respektive proti naší pokožce. Vyplatí se mít tyčinkovou první pomoc při ruce, protože ji jistě využijete. Vaše rty  budou  vyživené, vláčné, odolnější proti infekci a nehezkým "koutkům" či šupinkám.