Krása & Styl

RECENZE: Vichy Idéalia Skin sleep

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Nedostatek spánku, únava, ponocování a neblahé změny na kůži, které po ránu vídáme v zrcadle. To vše má prý napravit nová Idéalia. Jsem na ni opravdu zvědavá, protože vše avizované je mi blízké.


Pro vyzkoušení mám naprosto ideální podmínky – dopisuji dva odborné texty a jednu přednášku. Nestíhám víc než kdy jindy, v krku mne bolí a kalendář se zbláznil…


Vracím se z přednášky z Brna, mám teplotu a ráno mne čeká ordinace, pohled do zrcadla ubere z toho mála energie, co zbývá…


Tak tedy kyselina glycyrrhizová, kyselina hyaluronová, vitamín B3, kofein a další úžasné látky z krabičky slibují „hluboký spánek pleti“. Při pohledu na moji kůži je mi jasné, že už není co zkazit a tak zkouším. Milým bonusem je velmi příjemná vůně (zelený čaj a jasmín), kterou kupodivu vnímám i přes ucpané dutiny a pokročilou rýmu, růžové zabarvení a svěží, lehká konzistence se mi líbí a mému typu pleti vyhovují. O.K. nanáším jednu vrstvu, pleť je vyprahlá, dávám ještě jednu. Velká i malá ručička na hodinách jsou už dávno za půlnocí, ploužím se spát a upřímně, nic než spánek a trochu hydratace kůže od toho nečekám.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Ráno je opět dříve než bych chtěla, hurá nemám teplotu! Pohled do zrcadla je nezvykle milosrdný! Čekala jsem pomačkaný obličej a tmavé kruhy pod očima.


Idéalia uvádí, že je vhodná pro všechny, kdo trpí chronickým nedostatkem spánku, mladé maminky, sestřičky na nočních službách, letušky, dispečerky atp. Já osobně si myslím, že stoji za vyzkoušení u všech, kdo z nějakých důvodů nemohou dodržet běžný spánkový režim. Obsahuje pro pleť blahodárné složky, a pokud je vaše noc kratší než obvykle, pomůže Vám nastartovat příjemnější den a sníží spotřebu rozjasňovače i korektoru.


Přečtěte si více o Vichy Idéalia Skin sleep.


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaVICHY IDEALIA Skin sleep balzám 50mlKosmetika

VICHY IDEALIA Skin sleep balzám 50ml

Noční péče, která dodává pleti viditelné účinky obnovující síly spánku. Vichy identifikovalo inovativní komplex ingrediencí a vyvinulo noční péči tak, aby napomohla k zářivé, hladké a odpočinuté pleti po probuzení.Názor Anety


Hezké dopoledne, Kateřino! Upřímně, já si přípravek nemůžu vynachválit. Ihned po jeho aplikaci mám pocit neskutečné lehkosti pleti. A pocit svěžesti se drží i po probuzení. Za mě tedy jednička :)


Hezké dopoledne, Kateřino! Upřímně, já si přípravek nemůžu vynachválit. Ihned po jeho aplikaci mám pocit neskutečné lehkosti pleti. [...]

Hezké dopoledne, Kateřino! Upřímně, já si přípravek nemůžu vynachválit. Ihned po jeho aplikaci mám pocit neskutečné lehkosti pleti.