Krása & Styl

Pureté Thermale

vichy pt


Jak jsem již psala v jednom ze svých dřívějších článků, odličování považuji za základ správné péče o pleť. Představte si, že si pět minut před ulehnutím ke spánku dáte hamburger s hranolkami a zapijete ho sladkou limonádou – pohroma pro vaše zažívání. Stejně krutě se ale chováte ke své pleti, pokud ji po celém dni nezbavíte odlíčením všech nečistot…


Vichy pt odlicovac


V případě, že máte stejně jako já spíš suchou pleť se sklony k tvorbě vrásek v oblasti očí, doporučuji vám vyzkoušet kosmetickou řadu Pureté Thermale od Vichy. Produkty pro odlíčení jsou vytvořeny tak, aby pleť nejen zbavily make-upu a nečistot, ale aby ji zároveň rozjasnily a dodaly jí na svěžesti. Kdybych měla vybrat jeden produkt, který mě zaujal nejvíc, byl by to Soothing eye make-up remover. Vůbec poprvé jsem jej použila po návratu z focení, ze kterého jsem odcházela s velmi silným make-upem. Sundat z očí extrémní nános kouřových stínů bývá oříšek. Soothing eye make-up remover mě mile překvapil tím, jak šetrně a bez podráždění oči odlíčí a jak díky své konzistenci jejich okolí zvláční.


Přečtěte si dermatologický návod pro celou řadu kosmetiky Pureté Thermale!


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaVICHY PT Čisticí pěnová voda 150mlKosmetika

VICHY PT Čisticí pěnová voda 150ml

VICHY Pureté Thermalé Čistící pěnová voda pro rozjasnění pleti odstraňuje nečistoty z pleti. Pleť je svěží a rozjasněná. Povrch pleti je vyhlazený. Obsahuje Captelae, výtažek ze stromu karité, který působí jako „magnet“ pro očištění pleti a odstranění nečistot + zklidňující a posilující Termální voda z Vichy.