Co se chystá

(Ne)běhejte jako já, běhejte lesy!

BeautyBuzz_FBpost_50_1200x628-Rozvicka

Nedávno jsem se v článku o celulitidě rozplývala, jak miluju běhání. No že já nedržela pusu! Obratem mi z Dr.Maxe poslali tričko s logem a pozvánku na vysočinskou zastávku běžeckého seriálu s názvem Běhej lesy. Potěš koště!


Mám vás pozvat, abyste si s celou rodinou přišli zaběhat. Jasný, to zvládnu levou zadní, blejsknu se v triku v lese a napíšu, jak je běhání zdravý. Tak to si poslechněte.


Nejhorší podmínky vůbec


V sobotu večer jsme měli asi hodinu čas. Vyjeli jsme všichni tři do lesa, vyběhla jsem jen v tričku Běhej lesy, i když bylo asi 7 °C, protože co bych pro vás neudělala, že jo. Nafotili jsme pár dost podprůměrných snímků a muž se mě se smíchem zeptal, jestli jedem zase domů, páč bude brzo tma a nejspíš bude pršet.


Ve mně se ale vzedmul neočekávaný záchvěv silné vůle, který přichází přibližně ve stejných intervalech jako Halleyova kometa, a udělala jsem hrdinku, že už to teda domů doběhnu, když už jsem tady, dyť nejsem z cukru.


Tak jsem zůstala zmrzlá stát na tý lesní cestě, samozřejmě (!) začalo pršet a já si nadávala, že jsem podlehla tý svý touze si něco dokazovat. Fakt se začalo smrákat a já běžela a mokla a vyčítala si svou, velmi mírně řečeno, nedůvtipnost.


A pak se to stalo!


Vyběhla jsem na kopec, kde se přede mnou otevřelo celý to údolí, ve kterým žiju, a příroda mi připravila ohromující labužnickou scenérii. Přes mohutný provazy deště totiž prosvítala jasná obloha na horizontu, kde se právě schylovalo k západu slunce. Paprsky si ze svých posledních sil prorážely cestu deštěm a já jsem si uvědomila, jak strašně ráda běhám. Jak miluju ten volnej, svobodnej pohyb krajinou jen ve společnosti vlastních myšlenek.


A tak bych vás tímto chtěla pozvat, ať si taky jdete ukousnout tý fascinující přírody tady všude kolem. Můžete zítra vyrazit u vás nebo vyzkoušet organizovaný běžecký seriál Běhej lesy v nádherných lokalitách, kam se navíc běžně nelze dostat! Malý bonus: vhodné pro rodiny s dětmi. Kdy a kde se běží, zjistíte tady – a na vysočinský zastávce Běhej lesy se rozhodně potkáme! (www.behejlesy.cz)


A protože jste fanoušci našeho blogu (a chraň vás mistr Yoda, jestli ne), tak vám dám tip, jak vyhrát startovné a strávit běžecké odpoledne s celou rodinou zdarma. Cesta začíná tady: www.behejnamax.cz. A pro vítězství je nezbytné stát se liškou! :)


Moc bych vám přála, abyste měli na běh hezký počasí a obecně ideální podmínky. Ale občas se vyplatí běžet, i když je skoro tma a prší. Vystoupení z komfortní zóny totiž někdy přináší nevšedně nádherný zážitky.