Krása & Styl

Moje novoroční předsevzetí

V jednom ze svých předchozích článků jsem se zmínila o tom, jak postupuji při plánování a specifikaci novoročních předsevzetí. Jak se zdá, rok 2016 pro mě bude zásadní. Mám před sebou státnice, spoustu práce, cestování a pokud vše vyjde, tak i několik mimořádně zajímavých projektů. Takto vypadají mé cíle pro rok 2016!


VZDĚLÁNÍ A PRÁCE- mám před sebou napsání diplomové práce a státnice. Cílem je tedy tyto dva úkoly úspěšně splnit. A co dál? Pokračovat ve své práci a naučit se co nejvíc nových věcí.


SPORT – bez sportu nemohu existovat a i v tomto případě ráda překonávám své hranice. Ke svému tréninkovému plánu tak přidávám další metu. Za rok 2016 se chci dostat na průměrnou délku běhu nad 15 km.


STRAVA –  již v druhé polovině uplynulého roku jsem výrazně omezila konzumaci pečiva. V roce 2016 ho chci vyřadit úplně. Žádné pečivo, těstoviny a sladkosti. Kravské mléko postupně měním za sojové. A co že budu jíst? Téměř vše, co doposud. Ryby a mořské plody, kvalitní maso, ovoce, vajíčka a spoustu zeleniny. 


KRÁSA – jsem naprosto přesvědčená o tom, že úprava jídelníčku mé pleti jedině prospěje. Do nového roku se vrhám s tím, že se budu o svou pleť starat ještě intenzivněji. Již zavedené procesy doplním o pravidelná kosmetická ošetření a v případě, že má pleť začne jevit výraznější známky podráždění, bez váhání navštívím dermatologa. Zjistila jsem, že v tomto případě opravdu nemá cenu ztrácet čas samoléčbou. Je to zdlouhavé a člověk si dost často spíš uškodí. A ještě něco! Na jaře si opět nechám zkontrolovat všechna znaménka.


Nový rok zahajuji s představou toho, čeho bych chtěla dosáhnout, co bych neměla opomenout a jaké sny bych si chtěla splnit. Je mi ale jasné, že v průběhu nadcházejících měsíců budou body přibývat. Vím, že chci zase cestovat, psát, fotit. Je toho spousta. Rok 2016 bude nádherný! Také to cítíte? ;)