Co se chystá

Má Vaše kůže chuť na něco nového?

Kosmetických řad na regálech českých lékáren je dozajista velké množství, ale kdo navštívil lékárny či dermocentra západně od našich hranic, eventuálně za oceánem, ví, že to zdaleka není úplná sestava. Zatímco u nás se nejčastěji setkáváme s pěti nejčastějšími druhy dermokosmetiky, ve zmíněných státech je téměř vždy na regálech zastoupena značka NUXE!!!


A rozhodně není opuštěným, chudým příbuzným, ale spíše útočí na první příčky v pořadníku oblíbenosti. NUXE je originální. Sází na kontakt s přírodou a využívá nejkvalitnější a nejúčinnější substance rostlinného původu. Řada NUXE zahrnuje širokou škálu produktů určenou pro citlivou, alergickou, suchou, aknózní či stárnoucí pleť. Jejich vlajkovou lodí je naprosto nesestřelitelný, vyživující a pěstící olej pro tělo, tvář i vlasy, který již možná znáte z celostránkových reklam v lifestylových časopisech, ale hlavně z rozhovorů o oblíbených produktech se známými modelkami, či herečkami.


NUXE Huile Prodigieuse je opravdu všestranně použitelný, vysoce účinný a ty z vás, kdo mají v oblibě péči oleji jej jistě brzy zařadí do svého portfolia. Specifická je také jeho aromatická, poněkud těžší vůně, která by snad nemusela vyhovovat jedincům, kteří mají rádi neparfémované pěstící kosmetické produkty.


K vyzkoušení se mi také dostal NUXE Merveillance expert enrichie krém, pečující, výživný krém proti viditelným vráskám pro suchou až velmi suchou pleť a musím říci, že si u mne získal body tím, že pleť po jeho aplikaci není neprodyšně zamaštěná jako chleba s máslem, ale v krátké době po aplikaci vláčná, hebká, hydratovaná bez pocitu mastnoty.


Obsahuje přírodní extrakty z denivky, albízie růžové a dále např. karitové máslo.


Obdivuhodný je obsah 93% ingrediencí přírodního původu. Krém neobsahuje parabeny a logicky je nekomedogenní. Oční krém doplňující tuto řadu je tečkou ke komplexní péči velmi specifické a velmi oblíbené kosmetické řady založené na rostlinných extraktech. Velmi specifické a originální jsou také parfemace jednotlivých přípravků. Budete-li mít příležitost určitě vyzkoušejte!


Přečtěte si o dalších novinkách v dermokosmetice.


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaNUXE Merveillance EXPERT Oční krém 15 mlDermokosmetika

NUXE Merveillance EXPERT Oční krém 15 ml

VYHLAZUJÍCÍ OČNÍ KRÉM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM s Oléoactif® z denivky a rostlinným kofeinem.
Vyplňuje vrásky, působí proti váčkům a kruhům pod očima.
Obsahuje 94,2% ingrediencí přírodního původu.

NUXE Merveillance Expert Výživný korektivní krém 50 mlDermokosmetika

NUXE Merveillance Expert Výživný korektivní krém 50 ml

VÝŽIVNÝ KOREKTIVNÍ KRÉM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM. S Oléoactif® z denivky.
Vyplňuje, zpevňuje a vyživuje.
SUCHÁ A VELMI SUCHÁ PLEŤ. Bez parabenů. Nekomedogenní.