Krása & Styl

Kouzla uprostřed spánku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Věřím, že o léčivé síle spánku nikdo nepochybuje. Dvacet minut odpočinku za zavřenými víčky dokáže člověka uprostřed dne nakopnout a vrátit do stavu plné koncentrace. A jak jsem měla možnost zjistit na vlastní kůži, také pořádný spánek před náročnou zkouškou přinese většinou víc užitku než noc probděná nad skripty.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Protože patřím mezi ženy, které se snaží využít čas efektivně a zvládat více věcí najednou, považuji noc za ideální příležitost k dohnání restů v péči o pleť. Vím, že veškeré přípravky, kterými obličej ošetřím ráno, se mohou během dne smýt nebo otřít a mají tak pouze omezenou dobu působení. Právě proto na obličej nanáším i noční krém, který pleť během doby spánku absorbuje a snáz tak přijme všechny potřebné látky k regeneraci. V poslední době jsem měla možnost vyzkoušet noční krém Vichy Ideália a přiznávám, že jsem propadla hlavně jeho krásné vůni a jemné konzistenci. Pleť příjemně zvláční a působí jako prevence proti otékání obličeje.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Tip: Naneste krém na obličej krouživými pohyby a chvíli pleť masírujte. Uvolníte tak všechny mimické svaly obličeje a dodáte své pleti pocit neskutečné lehkosti a svěžesti.


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaVICHY IDEALIA Skin sleep balzám 50mlDermokosmetika

VICHY IDEALIA Skin sleep balzám 50ml

Noční péče, která dodává pleti viditelné účinky obnovující síly spánku.