Krása & Styl

Jak vypadat v létě dobře?

11722614_1031941450178769_5595172362565203268_o


Člověk by se měl cítit se ve své kůži po celý rok. Přesto ale s příchodem letní sezóny a teplého počasí stojí za to zařadit do běžných zkrášlovacích rituálů i něco navíc. V redakci BeautyBuzzu jsme sestavili seznam pěti hlavních bodů, díky kterým budete v létě vypadat skvěle.


1. Pohyb

O důležitosti pohybu snad už ani nemusí být řeč. Kromě toho, že se přiměřená fyzická aktivita pozitivně podepíše na vzhledu vaší postavy, pomáhá sport i k celkové duševní pohodě. Nevím, jak vy, ale já si díky běhu nebo třeba tanci vždy skvěle odpočinu!


2. Vyvážená strava

Co se týče stravy, je třeba, aby každý sám přišel na to, co mu nejvíce vyhovuje. Někdo nedá dopustit na maso, jinému vyhovuje bezmasá strava založená na zelenině a luštěninách. V každém případě se nemá smysl před plavkovou sezónou uměle nutit do jakýchkoliv prvoplánově redukčních diet. Změna životního stylu a orientace na vyváženou stravu jsou procesem, který si žádá nějaký čas. Pokud se chcete dozvědět více o alternativních formách stravování, určitě si přečtěte můj článek z minulého týdne.


3. Mani & pedi

Ať už se svěříte do péče odborníků, nebo své nehty zvládnete upravit sami, manikúra a pedikúra je něco, na co se stojí zaměřit. Světlé až transparentní laky (nude, béžová, růžová) jsou příjemnou volbou pro každodenní nošení. V případě, že vaše kroky směřují na zajímavou akci nebo večírek, nebojte se sáhnout po výraznějších barvách.


4. Pozor na vlasy

Krásné, hladké a mimo jiné také dobarvené vlasy jsou must-have letní sezóny. Pokud vaše kštice roste rychle, zvažte, zda nestojí za to vyzkoušet techniku balayage nebo hombré, které díky decentnímu prolnutí přirozených barev minimalizují nevzhledné odrosty.


5. Krémy

Hebká a opálená pokožka je snem snad každé ženy. Aby byla vaše kůže hydratovaná a nádherně hebká, nezapomeňte na na pravidelnou aplikaci zvláčňujícího krému. A pokud nechcete čekat na sluneční paprsky, dodejte své kůži snědý nádech prostřednictvím kvalitního samoopalovacího přípravku.


Foto: Lucie Kroupová