Krása & Styl

Horké léto: Chce to nohy v kýblu s ledem a nebo…

beauty-buzz_FBpost_76_Puressentiel_1200x628Víte, že na chodidla jsem zatížená. To je samý opečovávání pat a zvláčňující krémy, já vím. Ale když se teploty vyhoupnou nad 27 °C, je ještě třeba deodorant a netvařte se, že vám zpocené nohy voní po fialkách. Mně teda ne.


S delikátním problémem jsem vyrazila do lékárny Dr.Max a odešla jsem s přípravkem Puressentiel – deodorační sprej na unavené a oteklé nohy.


17 esenciálních olejů, 100 % přírody


Sprej na unavené a oteklé nohy Puressentiel není klasický deodorant na chodidla. Má sice intenzivní vůni máty & pomeranče a zabrání rozvoji smrdutého odéru ze zpocených nohou. Ale má i něco navíc.


Obsahuje totiž 17 esenciálních olejů a výtažek z máty, jeho aktivní látky jsou tak 100% přírodního původu a příroda je, jak známo, mocná čarodějka. Bylinky dokážou ulevit od pocitu těžkých a oteklých nohou, a v příbalovém letáku se dokonce píše, že sprej lze aplikovat i na ponožky či punčochy.


Pankrác, Servác, Puressetiel


Chladivý účinek Puressetielu je skutečně ohromující. Jak bych vám ho jen přiblížila?


Představte si rozpálenou dlážděnou ulici ve městě. Potí se vám úplně všechno. Ale vaše nohy jsou zabalený v neviditelném obláčku máty a pomeranče. Pokud tohle považujete za reklamní kecy, měli byste Puressetiel zkusit, je to vážně síla a vydrží zatraceně dlouho.


Dokonce myslím, že je sprej tak účinný, že bych ho asi úplně nedoporučila, pokud se chystáte naboso do chladnějších míst. Mám takový dojem, že by vás obláček máty na nohou spíš studil.


Takže Puressetiel sprej na unavené a oteklé nohy:  • Opravdu intenzivně chladí

  • Opravdu intenzivně deodoruje vaše nohy (ani nevím, jestli to sloveso skutečně existuje)

  • Opravdu dlouho vydrží


Na horké letní dny zafunguje na jedničku s hvězdičkou.