Krása & Styl

Gorily, odličování a vyhazov

beauty-buzz_FBpost_64_Micelarni-voda1200x628B2Na podzim mají v Praze hrát Gorillaz. Kapela, kterou miluju. A už navždycky jí budu mít spojenou se dnem, kdy jsem si šla pro vyhazov. Na doslova katarzní odličování si počkejte.


Tak nejdřív ten vyhazov. Šla jsem na kobereček k vedoucí s vědomím, že mě vyrazej. A jak jsem šla chodbou, která mi najednou připadala nekonečná a v hlavě mi začala hrát písnička od Gorillaz.


Zpívá se v ní něco jako: „Jsem v pohodě, svou sluneční záři mám v batohu, teď jsem k ničemu, ale má budoucnost se blíží.“ Doufám, že mě za to nikdo nezažaluje, ale tu písničku si pusťte: https://www.youtube.com/watch?v=UclCCFNG9q4


Nakonec mě nevyrazili. Dostala jsem ceres a moje sebevědomí se vítalo s rybama na dně Mariánskýho příkopu. Byla jsem tak malá, že jsem ten den domů odešla pod tím kancelářským kobercem, plně splynuvší s jeho šedě-šedou barvou.


Do kanálu s tím!


A večer, ve svým malinkatým bytečku u umyvadla, který bylo dost možná starší než já, jsem sledovala, jak se pod vatovým tamponkem se rozpouštěly černý fleky od řasenky a já jsem se rozhodla, že všechen ten bordel toho strašnýho dne sundám tím odličovadlem a spláchnu ho do umyvadla.


V hlavě mi zase začaly hrát Gorillky a já jsem ucejtila ten batoh plnej „sunshinu“, jak mě strašně optimisticky a odhodlaně tíží na zádech. Mimochodem ta práce se postupně stala absolutním „dream jobem“, se skvělou partou a náplní, která mě baví. Vidíte, byl to jen blbej den a lepší zítřky přišly.


Odličovat CO a odličovat ČÍM


K tomuhle „odličování těla i duše“ se občas vracím. Říkám si, že nervy a stres nechám v koupelně a nebudu si to tahat do postele. Když už ze mě dneska padaj´ takový moudra, dovolím si vám udělit nevyžádanou radu; Dělejte to taky tak. Ono totiž co vás nezabije, to vás posílí a i ten nejblbější den jednou skončí.


A co se dalších ryze kosmetických rad týče, tak ty začínají právě teď.


Asi vás nepřekvapí, že si pokračuju ve svý biodermí krasojízdě. Z řady Hydrabio jsem si pořídila Micelární vodu a zcela očekávaně je to zase o level vejš, než jsem si troufala doufat.


Jen pro úplnost – tenhle měsíc je mají v lékárnách Dr.Max v akci 1+1 ZDARMA a na výběr je micelárka od Biodermy z řady Hydrabio (ta moje), Sensibio (pro velmi citlivou pleť) a Sebum (pro mastnou pleť).


Udělala jsem pro vás experiment. Jak to mám nakoukaný z televizních reklam, připravila jsem pro vás fotku před a po. Odlíčila jsem se micelárkou od Biodermy a fotky jsou ještě po opláchnutí vodou.


Omluvte kvalitu fotky, odličuju se večer a umělý osvětlení a foťák v mobilu neumí zázraky. Nicméně: jak vidíte; žádný fleky, žádný zarudlý vaky pod očima, žádná šupinatá kůže. Pleť jak med.


20170530_221322_Fotor_Collage