Krása & Styl

Francouzská novinka na první vrásky – Isoliss

range_visuel-gamme-site


Možná jste právě sfoukla pětadvacet svíček na narozeninovém dortu, možná jich bylo o něco více. Ať tak, či tak, probdělé noci se již odráží na kůži a to hlavně v oblasti očního okolí. To, co dříve nebylo třeba kamuflovat, je nyní nutno efektivně hydratovat a hlavně zahájit a naplánovat účinnou strategii. Právě tato doba, kdy vrásky jsou prakticky neznatelné nebo jen velmi mírné, je nesmírně důležitá a rozhoduje o budoucí podobě naší tváře.


Na český trh přichází francouzská novinka z útrob termálních pramenů, produktová řada Isoliss od značky Uriage. Zahrnuje portfolio očního krému, pleťového krému a fluidu. Přípravky se aplikují na očištěnou pleť a ideálně se vklepávají nebo aplikují jemnou masáží. Finálně je možno přípravky fixovat termální vodou Uriage.


Vzhledem k sounáležitosti s dermokosmetikou jsou všechny textury řady Isoliss bez parabenů, bez parfému, hypoalergenní s fyziologickým pH a nekomedogenní.


Oční krém je aplikován speciálním roll on zakončením, a tak současně provádí jemnou masáž očního okolí, což vede k redukci otoků a tmavých kruhů pod očima.


Pleť se stává velmi dobře hydratovanou, pružnou, hebkou a sjednocenou, jemné vrásky mizí. Původcem tohoto kouzla je komplex patentovaných látek společně s minerálními složkami termální vody Uriage. První vrásky v tomto boji musí bezesporu prohrát na plné čáře……


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaURIAGE Isofill Contour des Yeux 15mlKosmetika

URIAGE Isofill Contour des Yeux 15ml

Obsahuje patentovaný komplex účinných látek ISO 3R posílený o minerální prvky Termální vody Uriage. Vrásky jsou viditelně redukované. Pleť je zářivá, více svěží a vyhlazená. Je dlouhodobě regenerovaná a získává mladistvý vzhled.

URIAGE ISOLISS Contour des yeux T 15mlKosmetika

URIAGE ISOLISS Contour des yeux T 15ml

Každodenní únava, stres a znečištění prostředí urychlují tvorbu drobných vrásek. Řada ISOLISS obsahuje revitalizující patent, patent proti tvorbě drobných vrásek a Termální vodu Uriage. Tyto patenty pomáhají chránit pleť proti každodenním vnějším vlivům, rozjasňují ji a oddalují výskyt drobných vrásek.