Krása & Styl

NOVINKA: Equilibria SUN

equil3Záčátek léta poznáme my dermatologové nejčastěji tím, že se výrazně zvýší frekvence dotazů na správnou fotoprotekci. V zimě se dotazují vysokohorští a ledovcoví lyžaři, koncem jara ti uvědomělejší, avšak jakmile se frekvence dotazů na správnou fotoprotekci rapidně navýší, znamená to, že léto je za dveřmi. A tak se na správné krémy již dotazují, nejen majitelé velkého množství znamének, či Ti kdo již museli nějaké komplikované znaménko řešit, ale také pacienti s akné či atopickým ekzémem.


Novinka – Equilibria Sun


Je moc dobře, když jim počátkem léta můžeme každoročně nabídnout nějakou novinku. A letos ji tu opravdu máme! Jmenuje se Equilibria a je na ní sympatické, že si zakládá na tom, že její hlavní ingredience pochází z přírody, což je vidět i na výčtu aktivních látek níže.


Rada pro dospele - imageRada pro deti - image


Equilibria chrání před UVA i UVB zářením a obsahuje velmi efektivní aktivní látky:


Zlata_rasaLaminaria ochroleuca – na pohled velmi krásná ale hlavně moc zajímavá řasa, která disponuje účinným ochranným systémem proti UV záření díky výskytu ve vodě a na slunci. Její extrakt dokáže efektivně bránit buňky před nežádoucími vlivy slunečního záření. Redukuje také kožní zánět a hlavně bojuje proti stárnutí kůže.


Vitamín E – jeho antioxidační účinky a schopnost odbourávání volných radikálů jsou léty prověřené.


Bambucké máslo – výborně hydratuje! Jde o tukový extrakt ze semen máslovníku afrického, kromě hydratace pokožku také změkčuje.


Panthenol – napomáhá regeneraci svrchních vrstev kůže a regeneruje pokožku. Zmírňuje podráždění kůže, vždy po něm saháme, když je pokožka poškozená nadměrným sluněním.


rasa


Proč sáhnout právě po Equilibrii?


Benefitem řady Equilibria je, že produkty neobsahují parfemace a parabeny. Je možno vybírat z řady určené pro velmi vysokou ochranu SPF 50+, vysokou ochranu SPF 30+, střední ochranu SPF 25+ a 15+.


Přípravky jsou dobře roztíratelné, velmi komfortní textury, vysoce voděodolné a samozřejmě i ve variantě Baby pro nejmenší.


Produkty v řadě Baby byly dokonce testovány na snášenlivost u dětí od narození. Nicméně nezapomínejme, že nejlepší fotoprotekce pro dítě do 6 měsíců je přece jen stín a nevystavování se přímému slunci.


Pokud vás Equilibria zaujala, podívejte se i na www.equilibria-cosmetics.cz.


Soutěžte o produkty Equilibria!


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaEQUILIBRIA Extreme Protective Sun Lotion SPF 30 Baby 100 mlKosmetika

EQUILIBRIA Extreme Protective Sun Lotion SPF 30 Baby 100 ml

Hydratační mléko na opalování s UVB a UVA filtry a ochranným faktorem SPF 30 pro pleť citlivou na slunce. Obsahuje hydratační a zvláčňující látky, voděodolné UV filtry, pantenol a vitamín E.

EQUILIBRIA Ultra Protective Sun Cream SPF 50 50mlOpalování

EQUILIBRIA Ultra Protective Sun Cream SPF 50 50ml

Hydratační krém na opalování s UVB i UVA filtry a ochranným faktorem SPF 50+ pro pleť citlivou na slunce.
Obsahuje hydratační a zvláčňující látky, voděodolné UV filtry, panthenol a vitamín E. Extrakt z mořské řasy Laminaria ochroleuca a vitamín E chrání buňky před poškozením a tím oddalují biologické stárnutí kůže.