Krása & Styl

Dělejte si věci po svém. I v péči o pleť

Dělejte si věci po svém. I v péči o pleť!

Dělejte si věci po svém. I v péči o pleť!


Vždycky, když se převleču do plavek, můj syn se na mě vrhne a chce se mi zavrtat mezi… Áno, do výstřihu. Ovšem moji milí, já tam fakt nic nemám, takže tohle u tatínka určitě neodkoukal a televizi taky nemáme.


Kde na to přišel?


S mužem se tomu každou sobotu v bazénu smějeme. Ale počkejte, vážně, kde na to mohlo dvouleté dítě přijít?„Je to přirozenost? Něco jako podmíněnej reflex? Vidím prsa à jdu se zavrtat?“Podívejte, nevím. Možná je to otázka na psychologa nebo antropologa. Ale u toho pravidelného sobotního bazénu ještě zůstaneme. A trochu i u té přirozenosti


beauty-buzz_FBpost_11_hydratace_bara


Post-bazénová pleť


Ačkoliv voda v českých bazénech už zdaleka není tak příšerně chlorovaná jako kdysi, delší pobyt ve vodě prostě pleť vysuší. (Což je paradox, když to řeknete nahlas, ale je to tak.)


A jako že mi každý den stačí jen správný hydratační krém, tak po bazénu to chce ostřejší kalibr. No budete se smát, co jsem zase vymyslela. Ale čestný slovo, že je to nejvíc boží.


Noční hydratační maska Kdykoliv hydratační maska!


Uriage teď nově má v řadě Eau Thermale (za mě jedna z nejlepší řad od Uriage) noční hydratační masku. Noční! NOČNÍ!


Tak přesně tu si dávám ještě ve sprchách v bazénu. Na pleti není vidět, nemá žádnou barvu, takže mě normálně pustí přes vrátnici i bez nutnosti okamžitého exportu do blázince. Je to takový fakt „forte“ krém.


Kašlat na pravidla, poslouchat instinkty


A tak jsem vlastně trochu jako to moje dítě:


- Nevím, proč mě to napadlo

- Vím, že se to nedělá

- Stejně to vždycky udělám zas

- Protože mě to baví


Nebojte se používat věci jinak, než jak se má a jak je psáno.