Krása & Styl

Co nosím v kabelce?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Asi jako každá žena střídám kabelky poměrně často. Jejich obsah se ale vesměs nemění, a tak jsem se rozhodla, že se s vámi o seznam předmětů, bez kterých z domu neodcházím, podělím.


Základem je zcela jistě telefon. Abych byla upřímná, přijdu si bez něj opravdu nesvá. Patřím do generace, jejíž každodenní činnost je elektronikou protkaná a představa nedostupnosti je pro mě zlým snem. Potřebuji mít jistotu, že se mi všichni moji blízcí mohou kdykoliv dovolat a že se v případě nutnosti naopak dovolám já jim. Mimo to mám díky telefonu neustálý přístup k e-mailové schránce a tudíž i k veškeré pracovní komunikaci. Hned po telefonu považuji za nejdůležitější položku své kabelky peněženku. Kromě financí se v ní totiž nachází všechny důležité doklady v čele s informační kartou o Leidenově mutaci krve, kterou mám. Jistě budete souhlasit, když řeknu, že to bez peněženky prostě nejde. Na třetí místo žebříčku bych umístila klíče od domu a v závěsu za nimi i klíče od auta.


Co nosim v kabelce


Když právě nejedu autem a k cestě do práce nebo na schůzku zvolím MHD, relaxuji se zavřenýma očima nebo si čtu. Pro tento případ u sebe téměř vždy nosím časopis nebo diář s vlastními poznámkami, kterým si listuji nebo do něj zaznamenávám další postřehy. Ne vždy mám čas dopředu přemýšlet nad tím, kde se najím a ne vždy se najde čas na to najíst se vůbec. A protože hladová JÁ rovná se nesnesitelná JÁ, raději vždy před odchodem z domu do kabelky hodím nějaký snack, který mě v hektičtějších dnech zachrání. Může to být mandarinka, banán, sušené ovoce nebo třeba muesli tyčinka. V závěsu za jídlem zmíním také žvýkačky a balzám na rty. V mé kabelce nechybí ani Paralen pro případy, že mě chytne bolest hlavy, od které mi nepomůže pitný režim ani protažení krční páteře.