Krása & Styl

5 věcí, které v koupelně neubráníte!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Ať už bydlíte s kamarádkou, přítelem, sourozenci nebo rodiči, zcela jistě existuje několik kosmetických přípravků a pomůcek, které vůči nim neubráníte. Dala jsem dohromady seznam pěti věcí, které se dostávají do oběhu u nás.


1. Zubní pasta


Oblíbeným předmětem, který je sdílen snad v každé koupelně, je zubní pasta. Pokud chcete předejít hádkám o tom, zda vymačkávat tubu od středu nebo od konce, mějte pastu svoji. Pro spolubydlícího, který by si stěžoval, budete mít rázem dostatek argumentů.


2. Sprej na vlasy


Přizná to málokdo, ale svůj vlas cizím sprejem čas od času prožene každý. Ne nadarmo je právě sprej na vlasy jedním z oblíbených dárků všech členů naší rodiny. Věřím, že ani vy nešlápnete vedle, pokud klasickou nebo mini verzí do kabelky obdarujete své blízké také.


3. Pěna na holení


Ten pocit, když v koupelně najdu prázdnou lahvičku od pěny na holení, opravdu nesnáším. Otevřeně přiznávám, že v takových případech se i já vrhám po té pánské. A kdykoliv v obchodě kupuji pěnu novou, beru hned dámskou i pánskou. Co kdyby náhodou…


4. Kleštičky na nehty


Všimli jste si někdy, s jakou zálibou, nadšením a pravidelností pánové používají kleštičky na nehty? Nevím, jak často se povědomé cvakání  nese z vaší koupelny, ale u nás je to opravdu časté.


5. Tangle Teezer


Před několika dny jsem zjistila, že si přítel tajně půjčuje můj Tangle Teezer. Jako by neexistovaly desítky jiných hřebenů, na florbalové tréninky tahal právě ten můj. Když jsem si dovolila vznést námitku, bylo mi řečeno, že „to ale češe tak dobře“. Dámy, je pravděpodobné, že vychytávka v podobě Tangle Teezeru udělá radost i největšímu drsňákovi :))


Existuje nějaká další kosmetická pomůcka, která nezůstane bez povšimnutí u vás? Napište mi do komentářů pod tento článek a nebo na náš Facebook. Ráda se také pobavím :)