Krása & Styl

5 účesů pro tento podzim

ultraponytail


Ačkoliv nám léto ještě nedalo definitivní sbohem, světově uznávané módní domy již mají dávno jasno v tom, co se bude na podzim tohoto roku nosit. A to jak ve světě módy, tak v rámci péče o krásu. My jsme pro vás připravili přehled pěti nejžhavějších vlasových trendů pro nadcházející sezónu. Nechte se jimi inspirovat!


1. Nízko posazený culík

Sčesejte vlasy dozadu nebo na stranu a sepněte je do nízko posazeného culíku. Voilà! Máte na hlavě další ze žhavých trendů nadcházející sezóny. Představivosti se ovšem ani v tomto případě meze nekladou, a tak se nebojte mírně experimentovat. Někomu suší precizně uhlazený culík, jiná z nás upřednostní nedbale vypadající cop s několika vytaženými pramínky.


crimped-hair-8


2. Krepování

Malé vlnky dodají šmrnc i nejobyčejnějšímu outfitu. Jednoho z hlavních trendů přehlídkových mol pro podzim a zimu 2016 dosáhnete rychle a jednoduše pomocí krepovací žehličky. Aby vaše vlasy při úpravě trpěly co nejméně, nezapomeňte na ně předem nanést ochranný termoregulační přípravek.


3. Baletní drdol

Ať už se rozhodnete pro jeden větší nebo dva menší drdoly, uhlazenou či nedbalou variantu, s baletním drdolem v nadcházející sezóně nešlápnete vedle. Značky jako Valentino nebo Christian Dior mohou být důkazem.


IMG_1415


4. Vlasové ozdoby

Šperky, korunky nebo květiny na klipsách jsou jen malou ukázkou toho, čím můžete svou kštici ozdobit. Podzimní a zimní trend vlasových doplňků má podle značek světového formátu jako Alexander McQueen nebo Tommy Hilfiger jen jediné pravidlo – ozdoby musí být výrazné!


5. XXL délka

Lesknoucí se a zdravě vypadající kštice z módy nevyjde nikdy. Na podzim tohoto roku k této charakteristice navíc přibude také výrazná délka a uhlazenost. Dlouhé, hladké, přírodní či přírodně vypadající vlasy budou velkým hitem.


Foto 1: www.fashionisingpictures.net / Foto 2: www.slodive.com / Foto 3: www.anouska.net /