Co se chystá

Tipy na dárky (nejen) k MDŽ

Mezinárodní den žen vznikl na základě stávky amerických švadlen v březnu 1857. Zatímco tehdy ženy toužily po lepších pracovních podmínkách, rovnoprávnosti, spravedlivosti a volebním právu, dnes je tento svátek především oslavou kombinace něhy a síly, kterou ženy představují. Přesto, že je každá žena unikát, rozhodla jsem se na základě menšího průzkumu sestavit seznam tipů na dárky, které by měly udělat radost každé ženě bez ohledu na to, zda je obdrží od partnera, kamarádky, sestry nebo třeba dcery. A pozor! Tyhle maličkosti potěší nejen na Mezinárodní den žen ;)


1. Květiny


Neznám ženu, dívku a dokonce ani malou holčičku, která by prošla kolem květinářství bez povšimnutí. I když to nedokážeme racionálně odůvodnit, květiny chceme a potřebujeme. Mužům doporučuji tuto skutečnost přijmout a zbytečně nad ní nepřemýšlet :)


2. Krém na ruce


V proměnlivém březnovém počasí je krém na ruce s květinovou nebo ovocnou vůní opravdu ideálním dárkem. Pokud navíc zvolíte jeho hypoalergenní variantu, máte jistotu, že sedne každé ženě.


MDZ kytka cokolada


3. Čokoláda


ČKPZ nebo-li Čokoládová krabička první (a nebo poslední) záchrany nesmí chybět v domácnosti žádné ženy. Pokud vámi obdarovávaná žena netrpí alergií, máte vyhráno.


4. Voucher


Vouchery se řadí mezi velmi vděčné dárky. Vyvarujete se tak trapným situacím z nepadnoucího kousku oblečení, volbě špatného střihu nebo barvy, nákupu kosmetiky pro jiný typ pleti nebo duplikaci kuchyňských spotřebičů.


5. Osobní playlist


Jeden z nejhezčích a zároveň nejméně očekávaných dárků, které jsem kdy dostala, byl playlist, který mi přítel sestavil před odletem na mou pracovní cestu. SMS s přístupovými údaji k hudební aplikaci a playlistu, kterou jsem si přečetla hned po probuzení, mi doslova vyrazila dech!


MDZ vylet


6. Výlet


Nevím, jak je tomu u vás, ale díky výletům, které si čas od času nadělíme s mou nejlepší kamarádkou, vznikají ty nejveselejší příběhy! Ať už vyrazíte na prodloužený víkend do Kodaně nebo vezmete kola a pojedete na Křivoklát, určitě bude o zábavu postaráno!


Na závěr bych dodala už jen to, že všechny výše zmíněné tipy jsou navzájem velmi dobře kombinovatelné :)


Čtěte dále můj článek – Čokoholikův režim


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaEUCERIN UREA 1+1 ZDARMA 5% zvláčňující tělové mléko 250mlTělová kosmetika

EUCERIN UREA 1+1 ZDARMA 5% zvláčňující tělové mléko 250ml

Eucerin® Zvláčňující tělové mléko 5% UREA COMPLETE REPAIR efektivně působí proti klíčovým příčinám suché pokožky.