Co se chystá

Co nového v tomto roce s Beautybuzz?

iStock_000016812224_Large


Protože jsem se rozhodli připravit pro Vás pokud možno co nejúplnější a nejkompletnější informace ze světa krásy a zdraví, připravili jsme pro letošní rok několik video-exkurzí.


Je pravda, že o mnoha kosmetických zákrocích si můžete přečíst na internetu poměrně značné množství informací, nebo i vyhledat krátká videa, my jsme Vám však nachystali zcela reálné klientky s určitým  problémem, které navštívily moji ordinaci a souhlasily, že s Vámi budou sdílet své zákroky.


Můžete se tak těšit na chemický peeling, aplikaci botulotoxinu k odstranění mimických vrásek, výplň lícních kostí, modelaci obličeje pomocí kyseliny hyaluronové, modelaci-zvětšení rtů atd.


Samozřejmě, že jednotlivých ošetření bude přibývat a my budeme rádi, když nám sdělíte, jaké  ošetření z kožní ordinace by Vás zajímalo.


Mohlo by se vám hodit:

ReklamaEucerin Hyaluron Fillerdenní krém

Eucerin Hyaluron Filler

Denní krém proti vráskám pro normální až smíšenou pleť

Fytofontana Stem Cells Hyaluron 30mlKrása a péče

Fytofontana Stem Cells Hyaluron 30ml

Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou účinně vyplňuje vrásky, chrání pokožku před vysušení a dodává jí hebkost a jemnost.

NUXE Merveillance EXPERT Oční krém 15 mlDermokosmetika

NUXE Merveillance EXPERT Oční krém 15 ml

VYHLAZUJÍCÍ OČNÍ KRÉM PROTI VIDITELNÝM VRÁSKÁM s Oléoactif® z denivky a rostlinným kofeinem.
Vyplňuje vrásky, působí proti váčkům a kruhům pod očima.
Obsahuje 94,2% ingrediencí přírodního původu.

URIAGE Roséliane créme anti-rougeurs 40mlKosmetika

URIAGE Roséliane créme anti-rougeurs 40ml

ROSÉLIANE KRÉM přináší komplexní a jedinečné řešení v péči o citlivou pleť se sklonem k zčervenání. Díky unikátnímu spojení patentovaných komplexů aktivních látek (CERASTEROL-2F) a Termální vody Uriage obnovuje a posiluje hydrataci kožní bariéry a poskytuje tím ochranu pleti před agresivními vlivy vnějšího prostředí.

VICHY Normaderm Anti-Age 50mlKosmetika

VICHY Normaderm Anti-Age 50ml

Anti-age proti nedokonalostem pleti a proti vráskám. Nemastná krém-gelová textura. 24hodin hydratace. Ihned se vstřebává.