Sérum s vitamínem C: Chraňte svou pleť před volnými radikály s novinkou od Eucerinu

Neznám ženu, která by ve své kosmetické taštičce neměla nějaké pleťové sérum či krém. Jenže není sérum jako sérum. Jestliže je vaše pleť matná a vypadá unaveně a strhaně, je na čase sáhnout po něčem účinnějším, než je obyčejný krém na obličej. Ulovte si produkt, který pro vaši pleť bude přímo vitamínovou bombou.

Na naši pleť a celkový zdravotní stav každý den působí negativní vlivy jako je stres, nedostatek spánku, zakouřené prostředí, znečištěné ovzduší i změna počasí. Existuje nespočet zdrojů volných radikálu, jak se proti nim ale účinně bránit? Prvním krokem ke zdravému tělu i pleti je dostatek vitamínů a schopnost podpořit vlastní obranné mechanismy naší pleti. A právě vitamín C je odpovědí na tuto záludnou otázku. Ne nadarmo bývá oblíbenou složkou dermokosmetických přípravků. Z tohoto důvodu jej i značka Eucerin zařadila do svého sortimentu a vy tak máte tu možnost dopřát své pleti sérum s vitamínem C.

Proč je vitamín C pro pleť tolik důležitý?

Vitamín C neboli L-kyselina askorbová má antioxidační účinek, který pleti poskytuje vnější ochranu před vlivem volných radikálů, které mohou poškozovat proteiny, lipidy a DNA. Naše pleť si vitamín C nedokáže sama vyrobit, a právě od toho tu jsou krémy či séra, které tento zázrak obsahují. Díky tomu tak získáme pomocníka, který podporuje syntézu kolagenových vláken a výsledkem je tak pevná, zářivá a svěží pleť. „Vitamín C je klíčový pro syntézu kolagenu, nezbytného pro pevnost a stabilitu pleti, a velmi účinný antioxidant,“ říká Anne-Marie van Geloven, Senior Medical Manager ve společnosti Beiersdorf.

Řada Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster rozšiřuje všem známou produktovou řadu Hyaluron-Filler a přináší tak kombinaci ověřené a účinné řady s vitamínem C. Už na první pohled je zřejmě, že se jedná o spojení, které rozhodně stojí za zmínku.

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% vitamín C farmaceutické kvality v prášku. A proč zrovna v prášku? Jedná se o optimální rovnováhu mezi účinností a kožní snášenlivostí. Lahvička tohoto produktu je tedy uvnitř rozdělena na dvě části – horní část obsahuje čistý 10% vitamín C, který se stlačením aktivuje do spodní vrstvy (kyseliny hyaluronové) a protřepáním tyto složky smícháte dohromady.

Vznikne vám tak sérum, které díky 10% čistému vitamínu C, který je v tomto séru až dvěstěkrát vyšší než v pomerančích, neutralizuje mimobuněčný oxidační stres a zlepšuje syntézu kolagenu v epidermis. Kyselinu hyaluronová zároveň proniká hluboko do epidermis pleti, čímž pleť dokonale vyplní. Další složkou, kterou tohle sérum obsahuje, je licochalcon A, který podporuje obranyschopnost pleti proti volným radikálům, a zároveň také posiluje účinky vitamínu C.

Vzniklé sérum byste měly na svou pleť aplikovat ráno nebo večer. Sérum nanášejte vždy na předem vyčištěný obličej pod hydratační krém. Navíc má také vysokou míru snášenlivost pro všechny typy pleti, takže jej mohou používat i ty z nás, které trápí citlivá pleť. Zároveň byste neměly zapomínat na to, že před podzimem a zimou je potřeba naši pleť i tělo na tohle chladné počasí připravit. Pokud vás tedy zajímá, co zařadit do svého jídelníčku a jak se o pleť starat, přečtěte si náš minulý článek.

Denní krém proti vráskám s unikátním složením, vyplňuje a vypíná i hluboké vrásky v oblasti čela, úst a nosoretních rýh již za 4…

755
Kosmetika

Anti-age sérum pro svěží vzhled a zářivou pleť. Hydratuje pleť do hloubky a vyplňuje vrásky.

990
Kosmetika

Anti-age sérum pro svěží vzhled a zářivou pleť. Hydratuje pleť do hloubky a vyplňuje vrásky.

415
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Představení bio&organic značek: Klara Rott

V předešlém článku jsem vám představila novou kategorii bio&organic kosmetiky, kterou můžete aktuálně najít na e-shopu Dr.Max a také ve vybraných Dr.Max lékárnách. Co si pod pojmem bio&organic představit a co tohle označení znamená, jsme si tedy již  vysvětlili. Jestliže vás ale zajímá, jaké značky se v této kategorií objevují, můžete se těšit na sérii článků, ve kterých vám jednotlivé značky, jejich filozofii i produkty představím.

Více...

Bio&organic kosmetika nově v Dr.Max: Seznamte se s kosmetickou péčí bez kompromisů

V poslední době je přírodní či organická kosmetika čím dál vyhledávanější variantou. A proto vás možná potěší zpráva, že na e-shopu www.drmax.cz a ve vybraných Dermocentrech lékáren Dr.Max najdete novou kategorii kosmetiky označenou jako bio&organic.

Více...