Make-upy Vichy: Pro život bez víl a jednorožců

Některým ženám těhotenství sluší. Jsou krásné, zářící a růžolící. Kudy projde jejich něžná nožka, tudy se rozezní andělské chorály, skáčou jednorožci a na obzoru tančí roj víl.

A pak jsou ženy jako já

Už ve čtvrtém měsíci jsem měla nahoře tak 10 kilo, pokud na mně něco kvetlo, tak to byla moje pleť, nově posetá tisícem pupínků, navíc v extrémně „půvabném“ odstínu zombie princezny z béčkového seriálu o živých mrtvých.

Víte, fakt se na druhé dítě těším, ale mám silné podezření, že tohle těhotenství je karmická odplata za nějakou fakt hnusnou věc. Možná bych se měla na místě omluvit:

  • Omlouvám se bráchovi mé kamarádky, se kterým jsme se prali, i když byl menší.
  • Omlouvám se holce, na kterou jsem jednou napráskala nevěru.
  • Omlouvám se svému dítěti, že na něj někdy řvu, i když bych mohla zůstat v klidu.

Dobře, ten seznam omluv by měl být daleko delší, ale když o tom tak přemýšlím, možná je to prostě jen těhotenství. Nic osobního od karmy, od vesmíru ani od jiné vyšší mocnosti. Takže bych se měla spíš soustřeďovat na nápravu. Třeba na opravdu dobrý make-up.

Vichy: Kvalitní dermo make-up

Potřebuju krycí make-up, ale ne takový, přes který vaše původní kůže není vidět. Potřebuju nekomedogenní, takže ten, který nezpůsobuje růst dalších pupínků, než už máte. A taky potřebuju barvu, která bude příjemnější než moje mrtvolná, ale bude stále působit přirozeně. Bože, nesmí to být oranžová, nechci vypadat jako Donald Trump.

Vydala jsem se na průzkum k Vichy, tady jsou výsledky:

  • Vichy Dermablend je řada vyloženě krycích make-upů. Paní v lékárně Dr.Max mi ho doporučila, i když je opravdu krycí. Chápete, krycí = make-up, který zakryje vaši původní pleť.
   Nejdřív mě to doporučení vyděsilo, ale asi je to o zvyku a já opravdu nevypadám moc dobře.Naštěstí má řada Dermablend i krycí fluidní korekční make-up, který (podle mě) kombinuje těžkotonážní krytí s příjemnou lehkou strukturou. A tu zvládne úspěšně aplikovat i někdo lehce nešikovnej, jako jsem já.
VICHY Dermablend Fluidní korekÄní make-up 15 svÄtlá 30ml

      VICHY Dermablend Fluidní korekční make-up

 


„Zkrátka i při zachování krycí funkce tenhle druh make-upu umožní amatérům, aby make-up amatérsky nevypadal.“

 

  • Vichy Idéal Teint, to je make-up, který bych podle paní v lékárně Dr.Max měla používat normálně, tedy v době, kdy nepřipomínám přízrak. Mají ho také ve verzích – jedna je krémovější, vhodná pro nanášení kosmetickou houbičkou, druhá fluidní, tekutější, která se podle mě dá klidně aplikovat prsty.Na rozdíl od Dermablendu je Idéal Teint make-up, pod kterým je vaše vlastní kůže vidět. Obsahuje komplex aktivních látek, které mají pečující vlastnosti, obvykle vlastní spíš pleťovému krému – stahují póry, hydratují a vyživují pokožku.

   Vichy Teint Idéal fluid make-up Ä.45 zlatá 30 ml
   VICHY Teint Idéal fluid make-up

  • Vichy Liftactiv Teint je totéž, ale ještě obohacené o anti-age složky, které vypínají pleť, pomáhají vyplňovat vrásky a udržovat pleť mladou a pružnou.
  • Za mě speciální zmínka – verze Vichy Liftactiv Flexilift se speciální strukturou, díky níž se ani po několika hodinách neusazuje v mimických záhybech kůže, a tudíž nezvýrazňuje vrásky.

    

   VICHY Liftactiv Flexilift Teint make-up 35 písková 30ml

   VICHY Liftactiv Flexilift Teint make-up

Pokud brouzdáte po našem blogu, protože hledáte tipy na dárek, make-up, ani ten sebelepší od Vichy, nikdy nekupujte sami. Každá nositelka make-upu si musí vyzkoušet ten správný odstín, který dobře sedne, a to zkrátka ani při nejlepší vůli nejspíš netrefíte.

V lékárnách Dr.Max ale můžete pořídit dárkové poukazy v hodnotách 100 Kč a 500 Kč, takže se vůbec nebojte obdarovat dárkem a zároveň možností volby.

Fluidní korektivní make-up se zmatňujícím efektem působí proti začervenání pleti, eliminuje viditelnost pigmentových skvrn a…

609
Kosmetika

Make-up pro vyhlazení vrásek v odstínu 25 – tělová. Přizpůsobuje se mimice obličeje a nezv…

675
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

6 nejčastějších chyb v péči o pleť. Čím jí škodíme?

Tipů a rad o tom, jak byste se o svou pleť měli starat, najdete nejenom na našem blogu spoustu. Čeho byste se naopak ale měli vyvarovat a čím vaší pleti nejvíce škodíte? V tomto článku se podíváme na nejčastější chyby v péči o pleť, které děláte třeba i nevědomky.

Více...

Nedělejte si vrásky! Jak oddálit jejich vznik a jaké přípravky používat?

Vrásky, vrásky a zase ty vrásky. Pro mnohé z nás nepříjemná starost, před kterou neutečeme. Celý život se jich snažíme vyvarovat nebo zbavit, což bohužel nejde. Vznik vrásek však můžeme správnou péčí oddálit – co bychom měli dělat a po jakých přípravcích sáhnout?

Více...