Značka Puressentiel: Objevte mocnou sílu aromaterapie

Jen pár dnů a máme tu Vánoce, svátky klidu a pohody. Ovšem ještě než usedneme ke štědrovečerní tabuli, předchází tomu menší vánoční shon a stres. Bohužel ani momentální situace, která panuje, našemu psychickému zdraví také příliš nepřispívá. A právě proto byste si měli zkusit najít alespoň malou chvilku jen sami na sebe a trochu relaxovat – třeba pomocí aromaterapie.

Ačkoliv každý z nás Vánoce miluje, přiznejme si, že v předvánoční čas je toho na nás někdy až moc. V práci řešíme poslední resty tohoto roku, nakupujeme dárky pro naše nejbližší, snažíme se uklidit a nazdobit domov a do toho ještě upéct několik druhů cukroví. Skoro se přetrhneme, jen abychom na nic nezapomněli. Zkuste však na chvíli zpomalit a užít si předvánoční čas v trochu mírnějším tempu. Proto, abyste se dokázali uvolnit a relaxovat, vyzkoušejte mocnou sílu aromaterapie.

Aromaterapie jako balzám pro duši

Velkým trendem jsou aromaterapie všeho druhu. Již staří Egypťané znali sílu parfému – každé z egyptských božstev mělo svou zvláštní vonnou směs a sochy těchto bohů byly polévány vonnými oleji. Když totiž vdechnete vůni esenciálního oleje, může to mít na tělo uklidňující, uvolňující a povzbuzující účinky.

Voňavé produkty značky Puressentiel

Značka Puressentiel byla založena v roce 2005 a je rodinnou, nezávislou, francouzskou, aromaterapeutickou laboratoří, která hledá a nabízí inovativní a průkopnické produkty na poli přírodních přípravků. Produkty této značky obsahují 100% čisté esenciální oleje, které neobsahují konzervanty, barviva ani syntetické aroma. Zároveň se jedná o produkty, které nejsou testovány na zvířatech.

Svým zákazníkům Puressentiel nabízí efektivní produkty vytvořené řadou vědeckých odborníků. Dopřát si tak můžete několik produktů ze 100% esenciálních olejů, které jsou rozděleny do několika řad. A protože se to teď hodí víc než kdy jindy, v tomto článku se zaměřím na řadu Relaxace a spánek, jejíž hlavním olejem je olej z rmenu římského, který zklidňuje nervový systém, uklidňuje tělo, mysl a navozuje klid.

Pokud vy či vaši nejmenší na sobě v těchto dnech pozorujete neklid či trpíte nespavostí, určitě vyzkoušejte některý produkt z této řady:

  • Relaxační sprej – stačí nastříkat čtyři vstřiky do každého rohu místnosti před spaním, jeden vstřik na roh polštáře nebo na kapesník.
  • Dětský zklidňující masážní balzám – krémový balzám s esenciálními oleji z levandule, pomeranče a majoránky a extraktem z heřmánku uvolňuje aromatické vůně, které vedou k pocitu uvolnění a pohody.
  • Roll-on proti stresu – jedná se o praktický roll-on, který můžete nanést na pokožku na vnitřní straně zápěstí, na spánky či na strany krku. Roll-on obsahuje 12 esenciálních olejů, ke kterým můžete přičichnout kdykoliv během dne.
  • Masážní olej pro uvolnění – tento relaxační masážní olej kombinuje blahodárné účinky masáže s efektem esenciálních olejů z římského rmenu, levandule, sladké majoránky, neroli, petitgrainu a ylang ylang. Zmírňuje každodenní napětí, navrací klid a povzbuzuje poklidný spánek
  • Koupel pro relaxaci – pokud i vy patříte k lidem, kteří se nejlépe uvolní ve vaně plné horké vody, zkuste si do ní přidat jeden až dva plné uzávěry tohoto produktu. Vaše koupel se tak rázem promění v aromatickou a relaxační lázeň.

Využíváte i vy ve své domácnosti esenciální oleje? Podělte se s námi o vaši zkušenost v komentářích!

Masážní kuličkový aplikátor. 12 esenciálních olejů. 100% čisté a přírodní. Zmírňuje napětí. Zklidňuje mysl. Pro osoby od 7 let.…

259
Kosmetika

Lázeň pro uvolnění a odpočinek. 12 esenciálních olejů. Přináší úlevu a odpočinek.

409
Kosmetika

Masážní olej pro uvolnění a odpočinek. Levandule a neroli. 6 esenciálních olejů, 2 rostlinné oleje a 100% přírodní a BIO složení.

409
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Představení bio&organic značek: Novexpert

Další značkou z kategorie kosmetiky bio&organic, kterou naleznete na e-shopu Dr.Max a ve vybraných Dermocentrech lékáren Dr.Max, je Novexpert. Jedná se o první certifikovanou kosmeceutickou značku garantující 0 % chemikálií, která byla vyvinuta francouzskými lékaři.

Více...

Představení bio&organic značek: Inlight

Máme tu další květnový týden, ve kterém bych vám ráda představila značku z kategorie kosmetiky bio&organic, kterou naleznete na e-shopu Dr.Max a ve vybraných Dermocentrech lékáren Dr.Max. Tento týden se zaměříme na značku Inlight, jejíž přípravky obsahují vysokou koncentraci blahodárných živin.

Více...