Uriage Bariésun: Ochrana pokožky před sluníčkem, ale navíc šetrnost k životnímu prostředí

Po dlouhých zimních měsících někteří z nás v tomto období balí kufry a míří za teplem a sluníčkem. Kromě oblečení byste však neměli zapomenout přibalit i sluneční kosmetiku. Značka Uriage nabízí přípravky řady Bariésun, které poskytují šetrnou, ale účinnou péči a ochranu před sluníčkem a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Šetrnost především

Přípravky z řady Bariésun nabízí vysokou ochranu pro děti i dospělé a obsahují technologicky inovované složky, které zajišťují pokožce vysoký stupeň ochrany při pobytu na slunci, a zároveň jsou šetrnější k životnímu prostředí. Sluneční kosmetika má výrazný dopad na životní prostředí, přesněji na moře, oceány a korály. Odhaduje se, že tři čtvrtiny korálových útesů jsou v současnosti v ohrožení kvůli globálnímu oteplování, znečištění a rybolovu, což má na celém světě významné sociální, ekonomické a environmentální dopady.

Přípravky z řady Bariésun obsahují nové složení, které nezatěžuje životní prostředí a je lépe biologicky odbouratelné - obsahují vyváženou kombinaci UVA a UVB filtrů, jsou obohaceny o vitaminy C a E, které působí jako ochranný štít proti volným radikálům a o aktivní složku Aquaspongines®, která pokožku intenzivně hydratuje. Přípravky Bariésun jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé i dětské.

Přípravky Uriage Bariésun přispívají 1 % pro planetu

Další iniciativou, do které se značka Uriage zapojila, je One Percent for the Planet, neboli jedno procento pro planetu. Co přesně to znamená? 1 % ročního zisku věnuje Uriage neziskovým organizacím, které se starají o ochranu a zachování životního prostředí.

Řada Bariésun nabízí širokou škálu přípravků

Sluneční kosmetika již dávno není jen o opalovacím krému, a i v řadě Bariésun najdete širokou škálu přípravků, mezi kterými si najde každý z nás to pravé. A nebojte se, že se s opalovacími přípravky neopálíte. Zlatavého zabarvení pokožky docílíte také, ale šetrněji.

  • Uriage Bariésun Suchý olej na opalování SPF50+ - Olej je vhodný už pro první slunečné dny a dále pro světlejší fototypy. Můžete jej použít jak na tělo, tak i vlasy.
  •     Uriage Bariésun Opalovací mlha - Osvěžující hydratační mlha je přípravek, který nebudete váhat použít kdykoliv I v průběhu dne. Lehkou, suchou a nelepivou texturu není třeba roztírat, je vhodná na pokožku i vlasy, můžete ji nastříkat také přes make-up, pohodlnou aplikaci s vícepolohovým aerosolem oceníte při outdoorových aktivitách. Na e-shopu Dr.Max ji můžete zakoupit ve verzi s SPF 30 nebo SPF 50.
  •     Uriage Bariésun Ultralehký fluid SPF50+ - I přes velmi vysokou ochranu má fluid příjemnou transparentní texturu vytvořenou k aplikaci na obličej. Malé 30ml balení se pohodlně vejde do kabelky nebo kapsy, aby se stalo vaším nerozlučným letním společníkem.
  •     Uriage Bariésun Osvěžujicí sprej po opalování - Osvěžující sprej po opalování pokožku zklidní, hydratuje a dodá pocit komfortu po pobytu na slunci. Ultra lehká textura vytváří jemnou mlhu, kterou není třeba roztírat.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Vánoční dárky pro ženy: Co pod stromečkem nesmí chybět?

Vánoce se kvapem blíží a mnoho z nás už přemýšlí, co svým nejbližším koupí pod stromeček. V tomto článku bych se ráda zaměřila na dárky pro ženy – ať už tedy půjde o vaši partnerku, maminku, babičku, sestru či jinou ženu ve vaší rodině, věřím, že tyto vánoční dárky ocení každá žena.

Více...

Proč používat sprchové oleje? V tomto období je vaše pokožka ocení

Během podzimu a zimy často trpíme na suchou pokožkou, která může dokonce na některých místech i praskat. K vysušování dochází kvůli častým změnám teplot, když přecházíme z venku dovnitř místnosti, a naopak, ale třeba i v průběhu sprchování vlivem horké vody. Skvělým pomocníkem, jak vyživit pokožku a udržet ji hydratovanou po celý den, mohou být sprchové oleje.

Více...