Uriage Bariésun: Ochrana pokožky před sluníčkem, ale navíc šetrnost k životnímu prostředí

Po dlouhých zimních měsících někteří z nás v tomto období balí kufry a míří za teplem a sluníčkem. Kromě oblečení byste však neměli zapomenout přibalit i sluneční kosmetiku. Značka Uriage nabízí přípravky řady Bariésun, které poskytují šetrnou, ale účinnou péči a ochranu před sluníčkem a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Šetrnost především

Přípravky z řady Bariésun nabízí vysokou ochranu pro děti i dospělé a obsahují technologicky inovované složky, které zajišťují pokožce vysoký stupeň ochrany při pobytu na slunci, a zároveň jsou šetrnější k životnímu prostředí. Sluneční kosmetika má výrazný dopad na životní prostředí, přesněji na moře, oceány a korály. Odhaduje se, že tři čtvrtiny korálových útesů jsou v současnosti v ohrožení kvůli globálnímu oteplování, znečištění a rybolovu, což má na celém světě významné sociální, ekonomické a environmentální dopady.

Přípravky z řady Bariésun obsahují nové složení, které nezatěžuje životní prostředí a je lépe biologicky odbouratelné - obsahují vyváženou kombinaci UVA a UVB filtrů, jsou obohaceny o vitaminy C a E, které působí jako ochranný štít proti volným radikálům a o aktivní složku Aquaspongines®, která pokožku intenzivně hydratuje. Přípravky Bariésun jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé i dětské.

Přípravky Uriage Bariésun přispívají 1 % pro planetu

Další iniciativou, do které se značka Uriage zapojila, je One Percent for the Planet, neboli jedno procento pro planetu. Co přesně to znamená? 1 % ročního zisku věnuje Uriage neziskovým organizacím, které se starají o ochranu a zachování životního prostředí.

Řada Bariésun nabízí širokou škálu přípravků

Sluneční kosmetika již dávno není jen o opalovacím krému, a i v řadě Bariésun najdete širokou škálu přípravků, mezi kterými si najde každý z nás to pravé. A nebojte se, že se s opalovacími přípravky neopálíte. Zlatavého zabarvení pokožky docílíte také, ale šetrněji.

  • Uriage Bariésun Suchý olej na opalování SPF50+ - Olej je vhodný už pro první slunečné dny a dále pro světlejší fototypy. Můžete jej použít jak na tělo, tak i vlasy.
  •     Uriage Bariésun Opalovací mlha - Osvěžující hydratační mlha je přípravek, který nebudete váhat použít kdykoliv I v průběhu dne. Lehkou, suchou a nelepivou texturu není třeba roztírat, je vhodná na pokožku i vlasy, můžete ji nastříkat také přes make-up, pohodlnou aplikaci s vícepolohovým aerosolem oceníte při outdoorových aktivitách. Na e-shopu Dr.Max ji můžete zakoupit ve verzi s SPF 30 nebo SPF 50.
  •     Uriage Bariésun Ultralehký fluid SPF50+ - I přes velmi vysokou ochranu má fluid příjemnou transparentní texturu vytvořenou k aplikaci na obličej. Malé 30ml balení se pohodlně vejde do kabelky nebo kapsy, aby se stalo vaším nerozlučným letním společníkem.
  •     Uriage Bariésun Osvěžujicí sprej po opalování - Osvěžující sprej po opalování pokožku zklidní, hydratuje a dodá pocit komfortu po pobytu na slunci. Ultra lehká textura vytváří jemnou mlhu, kterou není třeba roztírat.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Jaký opalovací přípravek vybrat na dovolenou?

Přichází čas, kdy mnoho z nás odjíždí na letní dovolenou k moři. Jenže jaký přípravek na opalování zvolit, když je naše pokožka ještě sluníčkem nepolíbená, jaké SPF vybrat a podle čeho se rozhodovat, aby naše dovolená proběhla tak, jak má a my nemuseli řešit nepříjemné pocity, které může sluníčko přinést?

Více...

Jaký je rozdíl mezi suchou a dehydratovanou pletí? Obě potřebují speciální péči

Aby byla vaše pleť hydratovaná, svěží a zdravě vypadající, je potřeba znát její typ. Jedině tak můžete pleti dopřát přesně to, co potřebuje. Bohužel některé ženy se často mylně domnívají, že mají suchou pleť, což nemusí být tak úplně pravda. Rozdíl mezi suchou a dehydratovanou pletí je však zásadní a v tomto článku si ukážeme, jak daný typ pleti rozeznat a jak o něj pečovat.

Více...