Trápí vás suchá pokožka? Od pocitu svědění vám uleví novinky od značky Uriage

Francouzskou kosmetiku Uriage a její řadu Xémose Vám nepředstavujeme poprvé. Co bychom vám ale rádi poprvé blíže představili, jsou novinky z této řady, a to Uriage Xémose SOS zklidňující mlha ve spreji a Uriage Xémose Zklidňující oční krém.

Pokud řešíte suchou pokožku se sklony k atopii, pocity svědění nebo je vaše kůže křehká, citlivá a nesnese jen tak nějaký přípravek, doporučuji vám vyzkoušet přípravky Uriage Xémose. Narušená bariérová funkce kůže znamená zvýšenou ztrátu vody, sníženou tvorbu mazu a podrážděnou pokožku – může se tak dostavit pocit svědění, pnutí a olupování pokožky.

Své o tom ví především atopici, pro které jsou přípravky na promazávání kůže a podporu její regenerace důležitou součástí každodenní péče. Příčinou atopické dermatitidy je ve většině případů genetická predispozice, ale vliv mají také negativní faktory jako je vnější prostředí, ve kterém žijeme, strava, infekce a stres. Atopie postihuje 20 % dětí a kojenců a 10 % dospělé populace. Za posledních 30 let se počet atopických případů ztrojnásobil.

Stále častěji se v lékárně setkáváme s požadavkem klientů, jak rychle a účinně řešit pocity svědění pokožky pohodlnějším způsobem, než je klasické mazání. Například v práci není vždy možnost se natřít krémem, nechat jej působit a pak se obléknout. Přesně pro tyto potřeby přišla značka Uriage s novinkou – Xémose SOS zklidňující mlhou ve spreji. Ta až na 48 hodin zklidňuje pocity svědění suché pokožky za méně než 60 sekund a nezanechává mastný film na pokožce. Můžete ji tak použít kdykoliv a kdekoliv.

Obsahuje tři patentované komplexy s nejvyšší účinností proti pocitu svědění pokožky a k regeneraci kůže. Doplnění lipidů zajistí obsažené bambucké máslo a máslo z Illipe a na zklidnění je obsažena termální voda Uriage. Aplikace je tak možná hned, a to lokálně nebo na celé tělo. Textura je lehká a rychle se vstřebá. Tento přípravek ocení i řada maminek pro své děti, které nemají vždy možnost miminko v klidu namazat, ale zároveň potřebují rychle ztišit pocity svědění, aby se dítě neškrábalo.

Další novinkou z řady Xémose je Zklidňující oční krém. Pro citlivé oční okolí vždy pečlivě zvažujte, jaký přípravek aplikujete. Kůže okolo očí je tenká a velmi náchylná k podráždění. V zimním období se navíc velmi často objevuje suchá kůže s pocity svědění právě kolem očního okolí. Xémose oční krém zklidňuje podrážděnou, suchou a někdy až zarudlou kůži v této oblasti. Díky patentovanému komplexu podporuje regeneraci kůže a posiluje tak kožní bariéru. Bambucké máslo a kyselina hyaluronová zajistí promazání a hydrataci. Přípravek je bez parfemace, aby zbytečně nedráždil a je oftalmologicky testovaný. Vhodný nejen pro atopiky, ale pro všechny, kdo řeší velmi citlivou kůži v oblasti očí.

Čistí, hydratuje a zklidňuje suchou až atopickou kůži. Vytváří štít proti vysušujícím účinkům tvrdé vody a vrací pokožce pocit…

449 599
Kosmetika

Zklidňující mlha pro suchou pokožku náchylnou k atopii. Tlumí pocity svědění za méně než 60 sekund. Vyživuje a dlouhodobě chrání.…

399
Kosmetika

Zklidňující péče pro suchou až velmi suchou pleť očních víček náchylnou ke svědění. 48h ochrana proti opětovnému návratu příznaků…

349
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Mějte náskok před tvorbou vrásek: Vyzkoušejte novinku od značky Nuance

Souhlasíte se mnou, že pleť je část těla, kterou žena vyjadřuje svou krásu na první pohled? Už známá formulace, že oči jsou okno do duše, znamená podívat se dotyčnému do obličeje a tím poznat i pleť dokonale zblízka. V mládí nám nepřijde nijak zvláštní dávat svůj obličej na odiv. Selfie tzv. „bez filtru“ je zcela normální záležitostí. S věkem úpravy fotek s možností vyhlazení vrásek v obličeji vyhledáváme častěji. Se správnou dermokosmetickou péčí a životním stylem si ale můžeme mladistvý vzhled výrazně prodloužit.

Více...

Představení bio&organic značek: NUXE BIO

V květnu pokračujeme s představováním značek z kategorie bio&organic, kterou můžete aktuálně najít na e-shopu Dr.Max a také ve vybraných 12 Dr.Max lékárnách (jejich seznam najdete na webu drmax.cz). V dnešním článku se zaměříme na značku NUXE, přesněji na její organickou řadu BIO.

Více...