Řešíte nadměrné vypadávání vlasů? Vyzkoušejte novinku od skinexpert BY DR.MAX

Téma vypadávání vlasů je jedním z častých dotazů v lékárnách. Setkáváme se s ním téměř denně a díky nové řadě ReviHair® od skinexpert BY DR.MAX dokážeme zacílit péči o vlasy pro naše klienty od A až po Z. Trápí vypadávání vlasů i vás? Pojďme se společně podívat na to, jak tento problém vyřešit.

Vypadávání vlasů je přirozený jev, se kterým se v průběhu života setkává každý z nás. Postihuje ženy i muže bez rozdílu a důvodů, proč vlasy vypadávají, může být hned několik. Za vypadáváním je akutní i chronický charakter a vždy je nejdůležitější zjistit příčinu, která vypadávání vlasů vyvolala.

Příčiny a řešení vypadávání vlasů

U akutního vypadávání vlasů bývá příčinou stres nebo vyčerpání, nesprávná životospráva nebo i roční období. V boji proti vypadávání vlasů vám může značně pomoci dostatek spánku, úprava stravy a „nasazení“ kvalitní vlasové kosmetiky a správná výživa, případně i ve formě doplňků stravy. Je potřeba volit takové dermokosmetické přípravky a doplňky stravy, které působí cíleně, nijak vlasy nezatěžují, mají šetrné složení a  podporují kvalitu vlasů.

Nová řada kosmetických přípravků ReviHair® od skinexpert BY DR.MAX je cílená péče vhodná při sklonech k vypadávání vlasů. Jedná se o špičkovou péči o vaše vlasy. V portfoliu najdete šampon, tonikum, kondicionér i masku – tedy vše, co v péči o vlasy potřebujete. Jedinečné přípravky s patentovaným složením jsou vhodné pro všechny typy vlasů, podporují růst a jejich regeneraci.

Přípravky ReviHair® od skinexpert BY DR.MAX

  • skinexpert BY DR.MAX ReviHair® shampoo - redukuje vypadávání a lámavost vlasů, posiluje a zpevňuje vnitřní strukturu vlasových vláken a regeneruje oslabené vlasy. Díky obsahu patentované složky Redensyl® a FiberHanceTM s unikátním mechanismem účinku ovlivňují přímo strukturu vlasu. Patent FiberHanceTM posiluje a zaceluje vnitřní strukturu vlasových vláken a výrazně tak snižuje jejich lámavost. Redensyl® cíleně působí na vlasové folikuly, které jsou důležité pro růst nových vlasů. Látka má zároveň zklidňující účinek na pokožku hlavy. Šampon je obohacen navíc o kofein, jehož úkolem je oživení pokožky, panthenol a hydrolyzovaný keratin podporující regeneraci vlasů a pomáhá vlasy zpevnit.
  •  Pro maximální péči v boji s vypadáváním vlasů doporučuji zařadit i skinexpert BY DR.MAX ReviHair® tonic. Obsahuje mimo jiné již zmiňovanou unikátní, vědecky ověřenou aktivní látku Redensyl®. Redukuje jak vypadávání, tak i lámavost vlasů. Zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy.
  • Pro hladké vlasy a snadné rozčesávání použijte skinexpert BY DR.MAX ReviHair® conditioner. Posiluje a zpevňuje vnitřní strukturu vlasových vláken, uhlazuje povrch vlasu a usnadňuje rozčesávání. Aktivní látka Betain zajišťuje hydratované a lesklé vlasy. Navíc chrání vlasy před teplem a poškozením od fénu, žehličky, kulmy a pomáhá udržovat zářivou barvu vlasů. Patent FiberHanceTM zajišťuje regeneraci suchých, oslabených a lámavých vlasů.
  • skinexpert BY DR.MAX ReviHair® mask jsou vhodné pro suché, oslabené a lámavé vlasy. A jsou nedílnou součástí celkové péče o vaše vlasy.

Podporu růstu vlasů můžeme podpořit jak vnější péčí, tak i vnitřní. Doplněk stravy Dr.Max Revihair ve formě kapslí dodá to, co vlasům chybí pro jejich pěkný vzhled. S obsahem přesličky rolní, která přispívá k normálnímu stavu pleti, nehtů a vlasů a k jejich optimální mineralizaci, je jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů křemíku. Dále obsahuje vitaminy a minerály jako biotin a zinek, které podporují udržení normálního stavu vlasů a pokožky, zinek navíc příznivě ovlivňuje stav nehtů.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Vůně letošního léta: Nechte se unášet květinovými i luxusními vůněmi

Patříte také mezi milovnice parfémů a ráda je střídáte podle nálady? Letošnímu létu vévodí květinovo-ovocné i luxusní vůně vhodné třeba na romantickou večeři pod širým nebem. Jestliže tedy přemýšlíte nad pořízením nového parfému anebo hledáte inspiraci na dárek pro vaši polovičku, na e-shopu Dr. Max můžete zakoupit širokou škálu parfémů.

Více...

Jak bojovat proti pigmentovým skvrnám? Důležitá je ochrana a následná péče

Trápí vás pigmentové skvrny, anebo se jim jen chcete do budoucna vyvarovat? V tomto článku se podíváme na to, jak pokožku dostatečně chránit a jak se pigmentových skvrn zbavit jednou provždy.

Více...