Řešíte nadměrné vypadávání vlasů? Vyzkoušejte novinku od skinexpert BY DR.MAX

Téma vypadávání vlasů je jedním z častých dotazů v lékárnách. Setkáváme se s ním téměř denně a díky nové řadě ReviHair® od skinexpert BY DR.MAX dokážeme zacílit péči o vlasy pro naše klienty od A až po Z. Trápí vypadávání vlasů i vás? Pojďme se společně podívat na to, jak tento problém vyřešit.

Vypadávání vlasů je přirozený jev, se kterým se v průběhu života setkává každý z nás. Postihuje ženy i muže bez rozdílu a důvodů, proč vlasy vypadávají, může být hned několik. Za vypadáváním je akutní i chronický charakter a vždy je nejdůležitější zjistit příčinu, která vypadávání vlasů vyvolala.

Příčiny a řešení vypadávání vlasů

U akutního vypadávání vlasů bývá příčinou stres nebo vyčerpání, nesprávná životospráva nebo i roční období. V boji proti vypadávání vlasů vám může značně pomoci dostatek spánku, úprava stravy a „nasazení“ kvalitní vlasové kosmetiky a správná výživa, případně i ve formě doplňků stravy. Je potřeba volit takové dermokosmetické přípravky a doplňky stravy, které působí cíleně, nijak vlasy nezatěžují, mají šetrné složení a  podporují kvalitu vlasů.

Nová řada kosmetických přípravků ReviHair® od skinexpert BY DR.MAX je cílená péče vhodná při sklonech k vypadávání vlasů. Jedná se o špičkovou péči o vaše vlasy. V portfoliu najdete šampon, tonikum, kondicionér i masku – tedy vše, co v péči o vlasy potřebujete. Jedinečné přípravky s patentovaným složením jsou vhodné pro všechny typy vlasů, podporují růst a jejich regeneraci.

Přípravky ReviHair® od skinexpert BY DR.MAX

  • skinexpert BY DR.MAX ReviHair® shampoo - redukuje vypadávání a lámavost vlasů, posiluje a zpevňuje vnitřní strukturu vlasových vláken a regeneruje oslabené vlasy. Díky obsahu patentované složky Redensyl® a FiberHanceTM s unikátním mechanismem účinku ovlivňují přímo strukturu vlasu. Patent FiberHanceTM posiluje a zaceluje vnitřní strukturu vlasových vláken a výrazně tak snižuje jejich lámavost. Redensyl® cíleně působí na vlasové folikuly, které jsou důležité pro růst nových vlasů. Látka má zároveň zklidňující účinek na pokožku hlavy. Šampon je obohacen navíc o kofein, jehož úkolem je oživení pokožky, panthenol a hydrolyzovaný keratin podporující regeneraci vlasů a pomáhá vlasy zpevnit.
  •  Pro maximální péči v boji s vypadáváním vlasů doporučuji zařadit i skinexpert BY DR.MAX ReviHair® tonic. Obsahuje mimo jiné již zmiňovanou unikátní, vědecky ověřenou aktivní látku Redensyl®. Redukuje jak vypadávání, tak i lámavost vlasů. Zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy.
  • Pro hladké vlasy a snadné rozčesávání použijte skinexpert BY DR.MAX ReviHair® conditioner. Posiluje a zpevňuje vnitřní strukturu vlasových vláken, uhlazuje povrch vlasu a usnadňuje rozčesávání. Aktivní látka Betain zajišťuje hydratované a lesklé vlasy. Navíc chrání vlasy před teplem a poškozením od fénu, žehličky, kulmy a pomáhá udržovat zářivou barvu vlasů. Patent FiberHanceTM zajišťuje regeneraci suchých, oslabených a lámavých vlasů.
  • skinexpert BY DR.MAX ReviHair® mask jsou vhodné pro suché, oslabené a lámavé vlasy. A jsou nedílnou součástí celkové péče o vaše vlasy.

Podporu růstu vlasů můžeme podpořit jak vnější péčí, tak i vnitřní. Doplněk stravy Dr.Max Revihair ve formě kapslí dodá to, co vlasům chybí pro jejich pěkný vzhled. S obsahem přesličky rolní, která přispívá k normálnímu stavu pleti, nehtů a vlasů a k jejich optimální mineralizaci, je jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů křemíku. Dále obsahuje vitaminy a minerály jako biotin a zinek, které podporují udržení normálního stavu vlasů a pokožky, zinek navíc příznivě ovlivňuje stav nehtů.

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Trápí Vás řídnoucí, křehké a lámavé vlasy? Vyzkoušejte regenerační přípravky Skinexpert…

249
Kosmetika

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Trápí Vás řídnoucí, křehké a lámavé vlasy? Vyzkoušejte regenerační přípravky skinexpert…

269
Kosmetika

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Trápí Vás řídnoucí, křehké a lámavé vlasy? Vyzkoušejte regenerační přípravky skinexpert…

299
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Jaký opalovací přípravek vybrat na dovolenou?

Přichází čas, kdy mnoho z nás odjíždí na letní dovolenou k moři. Jenže jaký přípravek na opalování zvolit, když je naše pokožka ještě sluníčkem nepolíbená, jaké SPF vybrat a podle čeho se rozhodovat, aby naše dovolená proběhla tak, jak má a my nemuseli řešit nepříjemné pocity, které může sluníčko přinést?

Více...

Jaký je rozdíl mezi suchou a dehydratovanou pletí? Obě potřebují speciální péči

Aby byla vaše pleť hydratovaná, svěží a zdravě vypadající, je potřeba znát její typ. Jedině tak můžete pleti dopřát přesně to, co potřebuje. Bohužel některé ženy se často mylně domnívají, že mají suchou pleť, což nemusí být tak úplně pravda. Rozdíl mezi suchou a dehydratovanou pletí je však zásadní a v tomto článku si ukážeme, jak daný typ pleti rozeznat a jak o něj pečovat.

Více...