Recenze na Collagen Drink: Jak si stál kolagen z lékárny Dr.Max?

Jen těžko byste hledali někoho, kdo ještě nevyzkoušel jakýkoliv kolagen. Jenže ne každý z nich splní to, co slibuje, a i já jsem se již několikrát napálila. Má poslední recenze na kolagen byla u vás velmi oblíbená, a proto jsem se rozhodla vyzkoušet další. Tentokrát se mi do rukou dostal doplněk stravy s kolagenem Dr.Max Collagen Drink, tak se pojďme podívat na to, jak si vedl.

Doplněk stravy Dr.Max Collagen Drink vás překvapí nejen svým složením

U kolagenů mám všeobecně raději, když jsou rozděleny do sáčků, které si můžu vzít kamkoliv s sebou, což byla první příjemná věc, která mě na Dr.Max Collagen Drinku zaujala. Při důkladnějším pročítání složení jsem zjistila, že to určitě nebude ani věc poslední. Kolagen z lékárny Dr.Max totiž obsahuje několik velmi důležitých a výživných složek, čímž poskytuje unikátní péči o pokožku, vlasy a nehty a napomáhá udržovat dobrý stav kostí, kloubů a pojivových tkání.

Hlavní složkou Dr. Max Collagen Drink je pochopitelně kolagen, který tvoří základní složku pojivových tkání, hyaluronát sodný, který zajišťuje pevnost, pružnost a hydrataci tkání. Biotin pomáhající udržet normální stav pokožky a vlasů, dále pak obsahuje mangan pro zdraví pojivových tkání a zinek. V neposlední řadě také vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, snižuje míru únavy a vyčerpání.

U některých nejmenovaných kolagenů mě před jejich užíváním často odradila nepříjemná chuť i rybí zápach, který se mi bohužel nepodařilo přebít ani pomerančovým džusem. To ovšem není tento případ – Collagen Drink má příjemnou limetkovo-citrónovou příchuť. Skvěle tak chutná pouze s vodou, ale hodí se i do džusu, smoothie, a dokonce jej můžete přidat do jogurtu.

Jaké byly výsledky po třech měsících?

Collagen Drink jsem užívala vždy ráno během snídaně, podle nálady jsem si jej dala buď s vodou s citrónem nebo džusem – jedno balení obsahuje 30 sáčků, vydrží vám tak měsíc. Doporučuji nápoj s kolagenem pořádně zamíchat a nechat chvíli odstát, aby měl kolagen čas se dokonale rozpustit. Jak už to u doplňků stravy bývá, aby se dostavily kýžené výsledky, je vhodné je užívat delší dobu. Abych vám tak mohla přinést objektivní recenzi, rozhodla jsem se tento kolagen užívat tři měsíce.

Když začnu užívat doplňky stravy, snažím se být trpělivá a nehledám změny již po pár dnech, ale dávám přípravku čas. U Collagen Drinku jsem však na první výsledky nemusela čekat nějak dlouho, přibližně po dvou týdnech jsem si prvních známek užívání všimla na své pleti. Již několik let mě trápí pleť se sklony k akné, která na jakoukoliv změnu, ať už je to jídelníček či nová kosmetika, reaguje téměř okamžitě. Po těchto dvou týdnech byla má pleť bez viditelných pupínků, byla na pohled hydratovaná, vyživená a já měla konečně pocit, že ji mám pod kontrolou.

Při některých cvicích, především u dřepů, mě trochu trápilo pravé koleno, ovšem nepříjemné pocity se přibližně po měsíci užívání kolagenu výrazně zmírnily a byla jsem schopná i déle vydržet. Poslední změnu na svém těle jsem zpozorovala ke konci tohoto tříměsíčního testování - na jaře mě trápí vysušené konečky vlasů, které se objeví i po jejich zastřižení, jenže tentokrát se tak nestalo a mé vlasy jsou na dotek jemné, hladké a krásně lesklé. Stále používám ty stejné přípravky na vlasy, které se mi osvědčily, změnu tedy připisuji právě užívání Dr.Max Collagen Drink.

Doplněk stravy Dr.Max Collagen Drink je tak ideální pro všechny, kdo chtějí podpořit celkovou vitalitu organismu, dopřát si komplexní péči o pokožku, vlasy, nehty a udržet dobrý stav kostí a kloubů.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

4 zásady krásné a svěží pleti. Čistíte štětce a převlékáte pravidelně povlečení?

Toužíte po krásné, svěží a zdravě vypadající pleti? Nejste sami, ovšem pouze pravidelné čištění a používání kvalitní kosmetiky nestačí. V tomto článku se zaměříme na několik zásad, které byste měli v průběhu dne dodržovat, aby vaše pleť prospívala.

Více...

Základy obličejové jógy. Výsledkem bude zářivá a zdravě vypadající pleť

Jóga je pro naše tělo i mysl velmi prospěšná. Ovšem kromě klasické jógy, která je zaměřená na protažení a zpevnění těla, můžeme podobné cvičení dopřát i své pleti. Face yoga neboli obličejová jóga dokáže procvičit obličejové svaly, zlepšit cirkulaci krve a pleť projasnit. Jak tedy správně provádět obličejovou jógu?

Více...